Umówiła się na randkę przez aplikację. Gdy odmówiła seksu, 21-latek zaczął ją bić i zamknął w mieszkaniu

29 grudnia 2022 r. funkcjonariusze hrabstwa Harris w Teksasie otrzymali zgłoszenie o brutalnej napaści. Okazało się, że pięć dni wcześniej pewna kobieta spotkała się z mężczyzną poznanym w aplikacji randkowej, który miał ją głodzić, bić, gwałcić, pozbawić wolności i przetrzymywać w mieszkaniu.

Zachary Kent Mills, 21-latek z Teksasu został aresztowany 30 grudnia 2022 r. Mężczyznę oskarżono o  porwanie kobiety, którą poznał za pośrednictwem aplikacji randkowej Bumble i miał przetrzymywać wbrew jej woli w mieszkaniu przez pięć dni od 24 grudnia. Ofierze udało się uciec i wezwać pomoc po tym, gdy Mills opuścił mieszkanie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Katowice. 39-latek zabił partnerkę podczas randki. Potem zadzwonił po pomoc na policję

Umówiła się przez aplikację. Randka zakończyła się brutalną napaścią i koszmarem

Ofiara, której tożsamości nie ujawniono, wyznała, że od razu, gdy dotarła do domu Millsa, mężczyzna chciał uprawiać z nią seks. Odmówiła, a ten miał zacząć brutalnie bić ją pięścią po twarzy i szyi, gryźć i wykorzystywać seksualnie. Kobieta miała zostać zniewolona i głodzona przez kolejne 5 dni. Mężczyzna miał też bić ją rękojeścią śrubokręta.

Kobiecie udało się zabrać ubrania i uciec z mieszkania mężczyzny, dopiero gdy ten wyszedł na spotkanie z ojcem. Ofiara skontaktowała się z policją 29 grudnia 2022 r. z domu sąsiada oprawcy. Policjanci hrabstwa Harris podczas śledztwa ustalili, że była przetrzymywana wbrew woli od 24 grudnia po tym, gdy Zachary Mills odebrał ją z jej mieszkania i przewiózł do swojego. Ofiara zidentyfikowała sprawcę na podstawie zdjęcia z jego dokumentu prawa jazdy.

Kobiecie udzielono pomocy medycznej w pobliskim szpitalu ze względu na doznane obrażenia — liczne siniaki, ślady ugryzień, a także skaleczenia na gardle i nosie.

Oskarżony o napaść wyszedł za kaucją na wolność. Wpłacono 50 tys. dolarów

Zachary Mills został zatrzymany i umieszczony w więzieniu hrabstwa Harris w Teksasie. Jak donosi portal New York Post, 21-letni mężczyzna oskarżony o bicie i głodzenie kobiety, z którą spotkał się na randkę, został zwolniony z więzienia po wpłaceniu kaucji w wysokości 50 tys. dolarów. Obecnie przebywa w areszcie domowym przez całą dobę i ma zakaz zbliżania się do ofiary.

Więcej o: