Doda tańczy na środku ulicy z Pachutem i bez chwili zawahania obejmuje go nogami. Jest nagranie

Doda wraz z partnerem, spędzili weekend w Zakopanem. Para, poza jazdą na nartach, oddała się wszelakim przyjemnościom, w tym ulicznym tańcom...

Prawdziwe uczucie Dody i Dariusza Pachuta kwitnie w najlepsze

Jeszcze jakiś czas temu Doda szukała miłości w programie Doda. 12 kroków do miłości. Mimo starań bohaterów, żadnemu nie udało się rozkochać w sobie wokalistki. Udało się to jednak Dariuszowi Pachutowi, który w przeszłości spotykał się między innymi z Dorotą Gardias.

Para wybrała się na wspólny wyjazd do Zakopanego, gdzie oddawali się przyjemnym aktywnościom

Doda wraz z Pachutem wybrali się do Zakopanego, gdzie spędzali czas na sportowo, na stoku narciarskim. Doda podzieliła się z fanami na Instastories, że towarzyszy im przyjaciółka, która w tym roku stawiała na nartach pierwsze kroki.

Przy okazji wyjazdu, piosenkarka opublikowała zdjęcie ze stoku, pod którym podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami:

Dziś dzień dziwaka. Znajdź czas, aby cieszyć się życiem. Wyluzuj i nie bierz wszystkiego na poważnie. Bądź łagodny dla siebie i innych. Żartuj i rób głupie rzeczy. Śmiej się z siebie samego. I nie przejmuj się byle czym. Bądź radosny jak dziecko. Życie po wesołej stronie świata JEST LEPSZE!

- napisała pod zdjęciem.

 
Zobacz wideo Kłopoty w raju? Pachut poirytowany po słowach Dody

Doda wraz z partnerem, korzystają z wyjazdu, tańcząc wspólnie na ulicy

Doda i Dariusz Pachut tańczą na ulicyDoda i Dariusz Pachut tańczą na ulicy Instastories @dodaqueen

Nie da się ukryć, że Doda promienieje. Na każdym Instastories, jej twarz rozpromienia uśmiech. Miłość zdecydowanie jej służy! Para poza jazdą na nartach podczas wyjazdu oddała się wielu aktywnościom, w tym wspólnym tańczeniu na ulicy.

Doda na swoich social mediach, opublikowała krótkie nagranie, na którym wraz z Pachutem wybrali się na Krupówki. Para postanowiła zatańczyć na środku ulicy do grającej w tle wesoło góralskiej muzyki. W pewnym momencie Doda bez chwili zawahania, wskoczyła w ramiona swojemu partnerowi. Na koniec, zakochani czule się pocałowali.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: