Wyprzedaż w Lidlu! Praktyczny zestaw do sypialni za 39,99. Podobne sprzedaje Ikea i Homla

W sieci sklepów Lidl pojawiły się eleganckie i funkcjonalne komplety, które można kupić w obniżonej cenie. Podobne zestawy znajdziemy w Homli lub Ikei.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Na początku nowego roku w wielu sklepach rozpoczynają się wyczekiwane wyprzedaże, podczas których mnóstwo różnych produktów widnieje w atrakcyjnych cenach. Nie inaczej jest w sieci Lild. Od poniedziałku 9 stycznia w stacjonarnych placówkach dyskontu komplety pościeli, nabędziemy już za niecałe 40,00 zł. Podobnych zestawów należy szukać w Ikei lub Homli.

Zobacz wideo

Wielka okazja w Lidlu. Stylowe i praktyczne komplety

W trackie promocji w Lidlu za komplet pościeli marki "Livarno" zapłacimy jedynie 39,99 zł, czyli o 10,00 zł mniej, niż w przypadku regularnej ceny. W skład zestawu wchodzi poszewka na kołdrę (140x200 cm) oraz poszewka na poduszkę (70x80 cm). Ceny pościeli różnią się od siebie w zależności o rozmiarów oraz liczby elementów. Oferta potrwa od 9 do 11 stycznia.

pościel z Lidlapościel z Lidla screen lidl.pl

Ikea również sprzedaje pościele. Cena cię zaskoczy

W sieci Ikea także znajdziemy wiele kompletów pościeli, które z pewnością urozmaicą niejedną sypialnię. Jeden z zestawów kosztuje obecnie 49,99 zł. Znajdziemy w nim poszwę na kołdrę o wymiarach 150x200 cm oraz poszewkę na poduszkę 50x60 cm. Taki komplet jest klasyczny i elegancki, przez co znajdzie zastosowanie w każdym domu.

pościel z Ikeipościel z Ikei screen ikea.com

Homla także wyprzedaje. Elegancki komplet na promocji 

Ostatnią propozycją na wzbogacenie swojej sypialni o nową pościel jest komplet z Homli, który aktualnie możemy nabyć za 39,99 zł. Zestaw składa się z dwóch poszew: na kołdrę 160x200 cm oraz na poduszkę 70x80 cm. To produkt przede wszystkim dla miłośników zimowych klimatów i wzorów. Do stworzenia pościeli użyto mikrofibry.

pościel z Homlipościel z Homli screen homla.com

Więcej o: