Hit w Biedronce! Za 10 sztuk zapłacisz 6,99 zł. Takiego zestawu dawno nie było. Podobne są w IKEA

W najnowszych gazetkach promocyjnych wielu sklepów można znaleźć ciekawe oferty, które pomogą zorganizować przestrzeń w naszym domu. Chcesz w tym roku lepiej uporządkować ubrania w szafie? Zestaw dostępny w sieci sklepów Biedronka może ci w tym pomóc. Podobne akcesoria w atrakcyjnej cenie znajdziesz również w IKEA.

Chcesz w tym roku lepiej zorganizować swoją przestrzeń? A może planujesz uporządkować ubrania w szafie lub garderobie i potrzebujesz do tego niezbędnych akcesoriów? Zajrzyj do gazetki promocyjnej Biedronki, gdzie czeka na ciebie zaskakująca oferta. Podobne znajdziesz w sklepie IKEA oraz JYSK.

Zobacz wideo Masz dość naelektryzowanych ciuchów? Użyj lakieru do włosów lub... metalowego wieszaka na ubrania!

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Plastikowe wieszaki na ubrania. Do kupienia w sieci sklepów Biedronka

W aktualnej gazetce promocyjnej sieci sklepów Biedronka znajdziesz zestaw wieszaków na ubrania. Jeśli chcesz więc uporządkować swoją szafę, mogą ci się przydać. W zestawie znajduje się aż 10 sztuk wieszaków z uchwytami na spódnice oraz bluzki, a całość kosztuje jedynie 6,99 zł. Oferta obowiązuje od 12 do 25 stycznia 2023 roku lub do wyczerpania zapasów. Gdzie jeszcze można znaleźć wieszaki w podobnych cenach

Zestaw wieszaków z BiedronkiZestaw wieszaków z Biedronki fot. screen gazetka promocyjna Biedronka

Zestaw wielofunkcyjnych wieszaków z IKEA. Pomogą ci uporządkować ubrania

Nie udało ci się kupić wieszaków na ubrania w Biedronce? Podobna oferta czeka na ciebie w IKEA. Znajdziesz tam zestaw 10 wieszaków za 10 zł.czarne, plastikowe i wielofunkcyjne. Zawiesisz na nich zarówno koszule, bluzki oraz sukienki, jak i spodnie, spódnice czy różne dodatki. Dostępne są w sklepach stacjonarnych i przez internet.

Zestaw czarnych wieszaków IKEAZestaw czarnych wieszaków IKEA fot. screen IKEA

Czarne wieszaki na ubrania. Gotowy zestaw znajdziesz w JYSK

Do uporządkowania swojej garderoby możesz wykorzystać również zestaw 10 wieszaków, który dostępny jest w sklepie JYSK. Kupisz go już za 10 zł zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i przez internet. Wieszaki są czarne, plastikowe oraz mają uchwyty, które pozwalają zawiesić na nich różne rodzaje ubrań. Z łatwością powiesisz na nich każdą odzież, jaką masz w swojej szafie.

Zestaw wieszaków JYSKZestaw wieszaków JYSK fot. screen JYSK

Więcej o: