Wygoliła sobie przedziałek. Zbliża się nowa moda? Internauci bezlitośni. "Absolutnie nie!"

Tego jeszcze nie było! Oto najnowszy trend związany z włosami, na który internauci mówią stanowcze "nie". Dziewczyna zdecydowała się na odważne golenie, które odsłoniło przedziałek.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W sieci pojawia się wciąż wiele nowych trendów, które wywołują wiele emocji i kontrowersji. Instagram to aplikacja, w której ludzie z całego świata publikują zdjęcia, ale również filmiki. Związane są z modą, makijażem, poradami, czy też fryzurami. Wśród wielu porad znaleźć możemy jednak również kontrowersyjne trendy, których nie należy ślepo naśladować. 

Zobacz wideo Ania Starmach testuje sposób na elektryzujące się włosy

Edyta HerbuśEdyta Herbuś pozuje w pościeli. Fani porównują "jak Kylie Minogue"

Nowy trend na Instagramie? Dziewczyna odważnie ogoliła sobie przedziałek

Na instagramowym profilu @easyhair.diy pojawiło się nagranie, na którym młoda dziewczyna goli sobie włosy w okolicach przedziałka. Wszystko z pomocą trymera. Golizna widoczna jest na całej długości głowy. Pozostałe włosy pozostawione są zaś rozpuszczone.

 

Stanowcza reakcja fanów pod filmem. Nie wszystkie nowości spotykają się z aprobatą

W opisie filmu widzimy zapytanie, czy internauci są "na tak, czy na nie?". Wpis cieszy się ogromną popularnością. Do tej pory zebrał już prawie 800 tysięcy polubień. W komentarzach pod wpisem pojawiło się wiele reakcji, w większości z negatywnym odbiorem nowego trendu w świecie fryzur.

To wygląda po prostu źle.
Dlaczego? Wygląda głupio. Nawet nie da się tego ukryć.
Absolutnie nie!
Nie powinieneś pytać tak czy nie, powinniśmy pytać dlaczego.
Jestem na nie!
Szalona dziewczyna
Wygląda jak lalka Barbie, z której dzieci zerwały włosy, gdy były niegrzeczne.

Należy pamiętać, że w internecie wciąż pojawiają się nowe trendy i nie należy kopiować wszystkiego, co pojawi się w sieci. Często takie decyzje kończą się nieodwracalnymi lub długofalowymi skutkami.

Więcej o: