Ona ma 28 lat, on 53. W sieci mierzą się z hejtem z powodu różnicy wieku. "Ich małżeństwo to błąd"

53-letni Frank i mająca 28 lat Dani są razem od 2015 roku. Ćwierć dekady różnicy pomiędzy nimi, w niczym nie przeszkadza. Para dzieli się swoim życiem na TikToku, gdzie obserwuje ich prawie 200 tysięcy osób. Ich miłość nie zważa na negatywne komentarze setek użytkowników.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Frank i Dani są razem już od 8 lat. Pomimo dużej różnicy wieku, para darzy się ogromnym uczuciem. Jak wiadomo, miłość nie wybiera, jednak pod ich materiałami na TikToku można znaleźć wiele nieprzychylnych komentarzy. 53-latek i 28. letnia dziewczyna nadal nagrywają filmiki pomimo negatywnych opinii użytkowników serwisu.

Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

Dzieli ich 25 lat różnicy. Rok temu wzięli ślub

Frank i Dani zebrali na swoim profilu ponad 170 tysięcy obserwujących. Para nagrywa zabawne filmiki, których motywem przewodnim jest ich związek. Pod wieloma materiałami można spotkać się z hatem, skupiającym się przede wszystkim na ogromnej różnicy wieku pomiędzy mężczyzną i jego partnerką.

Ich małżeństwo to błąd. Z pewnością go zostawi i weźmie kasę. 
Znam wiele takich sytuacji. Młoda kobieta uwodzi starszego mężczyznę, namawia go na dziecko, a potem facet musi płacić alimenty grubo po sześćdziesiątce.

Para jednak nie przejmuje się negatywnymi słowami. W wielu filmikach żartują z uszczypliwych komentarzy, stale podkreślając, że ich związek oparty jest na miłości. 

Para spodziewa się dziecka. Jak zareagowali obserwujący?

Oprócz słów krytyki, pod filmikami pary można też znaleźć wiele pozytywnych komentarzy. Fala ciepłych opinii spłynęła na Franka i Dani pod materiałem, w którym mężczyzna dowiaduje się, że zostanie ojcem

To najsłodsze wideo, jakie widziałem na TikToku. Gratulacje dla was obojga!
Nikt nie kocha drugiej osoby, tak, jak Frank ciebie, Gratulacje!
Gratulacje! Tak właśnie wygląda prawdziwa miłość.
Więcej o: