Najseksowniejsze imiona damskie. Mężczyźni za nimi szaleją. Przyciągają facetów jak magnes

Nadane przez rodziców imię determinuje nasze życie. Jednak, czy imię może wpływać na zainteresowanie płci przeciwnej? Okazuje się, że istnieje grupa imion żeńskich, które są uznawane przez mężczyzn za najbardziej seksowne.

Istnieje jednak kilka imion żeńskich, które wyjątkowo rozbudzają męskie umysły. Uznawane są one za najbardziej seksowne dla męskiej części społeczeństwa. Dlaczego akurat te imiona tak podobają się mężczyznom? Sprawdzamy znaczenie imion, które postrzegane są jako najbardziej seksowne. Warto jednak traktować oczywiście poniższą listę z przymrużeniem oka. 

Zobacz wideo Angela z "Love Island" zmieniła imię

Anna. Kwintesencja kobiecości

Jednym z najpowszechniejszych imion żeńskich pochodzi z języka hebrajskiego i oznacza "pełna wdzięku". To imię uwielbiają mężczyźni. Anny są niezwykle rodzinnymi osobami, inteligentnymi i wrażliwymi. Są kwintesencją kobiecości. To kobiety ciepłe i czułe wobec bliskich oraz swoich partnerów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Laura. Silna osobowość z poczuciem własnej wartości

Imię pochodzi z języka łacińskiego. Laura jest osobą zaradną i żyjącą niezwykle szybko. Nie lubi, kiedy ktoś odsuwa ją na bok. Lubi być w centrum uwagi. Posiada duże poczucie własnej wartości. Laurą ciężko manipulować. Kobiety o tym imieniu są postrzegane przez mężczyzn jako obiekty pożądania.

Angela. Delikatna marzycielka

Imię pochodzenia greckiego. Oznacza "posłańca" i jest żeńskim odpowiednikiem słowa "anioł". Kobiety o tym imieniu są szczerze i wesołe, lecz jednocześnie niezwykle delikatne i wrażliwe. Mężczyźni uwielbiają ich wyjątkową kobiecą kruchość. Angele posiadają wesołe usposobienie i dobre serce. Wszystkim chcą pomóc, nawet kosztem własnego dobra.

Iga. Wojowniczka o płomiennym wnętrzu

Imię Iga pochodzi z języka starogermańskiego i oznacza "walkę". Igi są pełne energii. W każdej chwili są gotowe do pomocy. Nie przepadają za mało znaczącymi flirtami i romansami. Twardo stąpają po ziemi. Kierują się stanowczością i rzeczowością. Mają ciekawą osobowość, która przyciąga uwagę mężczyzn, jednak nie są oni w jej życiu priorytetem.

Więcej o: