Te trzy znaki zodiaku prześladuje pech. Często mają w życiu pod górkę

Uczucie wiecznego pecha może być związane z datą narodzin. Niektórzy wierzą, że na ten stan rzeczy wpływa bezpośrednio to, spod jakiego jesteśmy znaku zodiaku. Sprawdź, które osoby mogą się potykać na prostej drodze i mieć wrażenie, że są urodzonymi pechowcami.

Wrażenie, że wszystko dzieje się przeciw nam może być związane z datą narodzin i przypisanym nam znakiem zodiaku. Okazuje się, że można wyróżnić trzy znaki, które często odczuwają wyjątkowego pecha i mają ciągle pod górkę. Kogo życie nie rozpieszcza? Oto trzy znaki, o których można powiedzieć, że są pechowcami. Pamiętaj, by poniższe opisy traktować z przymrużeniem oka i podchodzić do nich z dystansem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - panna

Te znaki zodiaku prześladuje pech. Wagi mogą mieć problem w znalezieniu partnera

Czasem Wagi mogą podchodzić do życia negatywnie, co od razu przyciąga pecha. Wieczny pesymizm i brak wiary w siebie i swoje możliwości sprawia, że niektóre osoby spod tego znaku próbują powierzać podejmowanie dotyczących ich decyzji bliskim. Właśnie takie sytuacje mogą wywoływać wiele nieszczęść. Okazuje się, że urodzeni pechowcy mogą być podatni na wpływ otoczenia i ulegli, co również w żadnym stopniu nie pomaga w codziennym pokonywaniu trudności. Z czasem może się zdarzyć, że wiara w wiecznie towarzyszącego pecha przełoży się na życie miłosne i trudności w znalezieniu odpowiedniego partnera.

Pechowe znaki zodiaku. Bliźnięta mogą widzieć świat w ciemnych barwach

Niektóre Bliźnięta znane są w towarzystwie ze swojego czarnowidztwa. Często widzą świat w ciemnych barwach, przez co przyciągają do siebie pechowe sytuacje i problemy. Na szczęście dzięki pracowitości i ambicji mają szansę wyjść z opresji, przez co wyróżniają się i mogą uchodzić za niezłomne. Zdarza się, że Bliźnięta mają skłonność do nawiązywania toksycznych relacji, co samo w sobie może być postrzegane za pechowe.

Ryby. Próby uniknięcia pecha mogą wpływać na długie podejmowanie decyzji

Ryby mogą być postrzegane jako urodzeni pechowcy. Zdarza się, że same wierzą, iż jeśli napotkany czarny kot przebiegnie komuś drogę, to właśnie im. Czasem Ryby potykają się o własne nogi i mogą przewrócić się nawet na prostym, pustym chodniku. Wieczne zamyślenie i pogrążenie w marzeniach może też wpływać na wpadanie na przechodniów czy bolesne zderzenia ze znakiem drogowym, czy słupem. Osoby spod znaku Ryb w towarzystwie mogą być uznawane za te, które długo podejmują nawet najprostsze decyzje, bo obawiają się, że w konsekwencji przyniosą im one pecha. Choć próbują uniknąć nieszczęść, rzadko im się to udaje.

Więcej o: