Żona Krychowiaka imponuje wyrzeźbionym brzuchem z sześciopakiem. "Twoje ciało jest obłędne"

Celia Jaunat, żona Grzegorza Krychowiaka, przeszła w ciągu kilku lat spektakularną metamorfozę. Gwiazda na swoje konto na Instagramie wstawiła kilka wyjątkowych zdjęć. Fani nie mogli przejść obok nich bez komentarza.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Celia Jaunat to francuska modelka oraz projektantka mody. Prywatnie większości osób znana jest jako żona Grzegorza Krychowiaka. Para jest ze sobą już od ponad 10 lat. W 2017 roku Krychowiak oświadczył się swojej wybrance na wyspach Bora-Bora, zaś już dwa lata później wzięli ślub. Spotkali się we Francji, kiedy piłkarz przebywał na wypożyczeniu w zespole z Bordeaux. Obydwoje świetnie odnajdują się w mediach społecznościowych i systematycznie publikują posty na Instagramie, szczególnie te modowe.

 
Zobacz wideo Krychowiak o zegarku Lewandowskiego na gali Złotej Piłki. Hit

Celia Jaunat zachwyca perfekcyjnie umięśnioną sylwetką. Modelka inspiruje swoim stylem życia

Celia Jaunat Krychowiak zebrała na swoim instagramowym profilu rzeszę wiernych fanów, liczących już ponad 176 tysięcy osób. Modelka publikuje wiele treści, zdradzając, jak wygląda jej codzienność. Nie brakuje również fotografii wraz z mężem oraz modowych stylizacji. Jaunat to świetna inspiracja w tej kwestii, a jej kreacje często są obiektem zachwytu internautów. W ostatnim czasie modelka szczególnie skupiona jest na rzeźbieniu swojego ciała oraz poprawie jego kondycji. Gwiazda pochwaliła się serią zdjęć i filmów, na których wyeksponowała umięśniony brzuch oraz ćwiczenia, jakie wykonuje podczas treningu.

 

Żona Grzegorza Krychowiaka zachwyca internautów. Fala komentarzy pod najnowszym postem modelki

Celia Jaunat uwielbia zdrowy tryb życia oraz aktywność fizyczną, co widać po jej social mediach. Żona Krychowiaka od zawsze zachwycała urodą oraz sylwetką, lecz od pewnego czasu jej ciało jest wyjątkowo wysportowane i wyrzeźbione. Wiele obserwatorów nie może przejść obojętnie obok takiego widoku.

Wspaniałe ciało!
Boskie ciało
Wyglądasz spektakularnie.
Naprawdę jesteś moim przykładem, to niesamowite być tak pięknym.
Twoje ciało jest obłędne.
Wyglądasz obłędnie! Jesteś moją motywacją!
 
Więcej o: