Śniły ci się wypadające włosy? Sennik, wskazuje co to oznacza. Przygotuj się na zmiany

Co oznacza koszmar, w którym widzisz wypadające włosy? Sennik może pomóc ci go zrozumieć. Mara wcale nie musi oznaczać negatywnych zmian. Zwykle odnosi się do kondycji fizycznej lub psychicznej.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W wielu przypadkach, w których nie rozumiemy znaczenia koszmarów, często sprawdzamy, co mówi o nich sennik. Jednym z najczęściej pojawiających się snów są wypadające włosy. O czym to świadczy? Podpowiadamy, jednak warto pamiętać, aby podejść do znaczenia snów z dystansem.

Zobacz wideo Jak pielęgnować włosy zimą? Co zrobić, gdy się elektryzują i nadmiernie przetłuszczają?

Śniły ci się wypadające włosy? Sennik pomoże ci zrozumieć ten koszmar

Wypadające włosy w śnie to zwykle zwiastun sporych zmian. Zwykle to, co widzimy, gdy śpimy, odnosi się do naszych problemów związanych z ciałem bądź duchem. Najczęściej śnienie o wypadających kosmykach świadczy o braku okazywaniu uczuć. Spróbuj porozmawiać z kimś bliskim o swoich emocjach, a koszmar najprawdopodobniej odejdzie w niepamięć.

Warto jednak zapamiętać kilka szczegółów związanych z tą marą. Każdy z nich może mieć wpływ na prawdziwe znaczenie tego koszmaru. Ważnym elementem snu jest kolor kosmyków. Rude włosy zwykle pojawiają się u osób z wyjątkowym temperamentem. Kruczoczarne włosy mogą ostrzegać nas o zbliżającej się chorobie, natomiast wypadające blond pasemka zwiastują problemy z realizacją założonych celów. 

Obcinanie włosów. Sennik może wskazać co to oznacza

Wypadające włosy to nie jedyny element snu o fryzurze, który może mieć ukryte znaczenie. Jeśli śpiąc, widzisz ścinane kosmyki, lepiej sprawdź, co mówi o tym sennik. Mara przedstawiająca zmiany związane z czarnymi puklami jest zwykle dobrym omenem. Ciemne pasemka oznaczają dobrą kondycję fizyczną i psychiczną. Gdy natomiast śnisz o kimś, kto zmienia twoją fryzurę, przygotuj się na niezbyt przyjemne wydarzenia. Taki koszmar może zwiastować oszustwo bądź zdradę.

Więcej o: