Kate Winslet dodała odwagi nastoletniej dziennikarce. Poruszające nagranie

Kate Winslet słynie z talentu, ale i miłego usposobienia. Od lat mówi się, że to ten typ gwiazdy, która zupełnie nie gwiazdorzy. Pokazała to przy okazji ostatniego wywiadu, którego udzieliła nastoletniej dziennikarce. Powiedziała jej coś wspaniałego i bardzo wzruszającego.

Kate Winslet to aktorka światowego formatu, która z wiekiem coraz bardziej zachwyca swoją naturalnością, spontanicznością i kolejnymi wybitnymi kreacjami aktorskimi. Słynie też ze swojego dużego serca, skromności i ogromnego poczucia humoru. Mimo wszystko niejeden dziennikarz byłby zestresowany podczas wywiadu z taką znaną osobą. Tym bardziej, jeśli robi się to po raz pierwszy. Kilkunastoletnia Martha z niemieckiej stacji dziecięcej miała swój dziennikarski debiut właśnie z Kate Winslet. I wprost przyznała, że jest zestresowana. Aktorka zrobiła dla niej coś ujmującego. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Gwiazda, która nie gwiazdorzy. Kate wsparła debiutującą dziennikarkę

Trwa intensywna promocja kolejnej części kultowego Avatara, w którym główną rolę gra właśnie Kate Winslet. Jak zawsze premiera oznacza wywiady udzielane różnym redakcjom. Jeden z nich przeprowadzany był dla niemieckiej stacji ZDF. Pytania miała zadawać początkująca dziennikarka z dziecięcego programu "logo!". Pomimo zapału dziewczynka przyznała, że ma dużą tremę, ponieważ przeprowadza wywiad pierwszy raz w życiu. I to od razu z taką gwiazdą. 

Kate w typowym dla siebie ujmującym stylu odpowiedziała:

Zrobimy tak: przeprowadzimy ten wywiad i będzie to najlepszy wywiad, jaki kiedykolwiek powstał. A wiesz dlaczego? Bo zdecydowałyśmy, że tak będzie. Możesz spytać mnie, o co chcesz, i nie musisz niczego się obawiać.

Pomogło! Martha przełamała tremę i rozmowa potoczyła się już gładko. A po wszystkim wspólnie zrobiły sobie zdjęcie. Rozmowę można zobaczyć tutaj:

Zobacz wideo Kate Winslet znowu w serialu HBO

Ten fragment wywołał falę komplementów. Takie wsparcia warto udzielać

Nagranie tego fragmentu rozmowy zrobiło po prostu furorę nw Twitterze. Komentowali je również doświadczeni dziennikarze, którzy podkreślali, że chcieliby usłyszeć takie wsparcie na początku swojej kariery. 

Wywiady bywają stresujące. Takie słowa zachęty i życzliwości mogą zdziałać naprawdę wiele.

- napisała dziennikarka Liv Marks.

Kiedyś robiłam takie wywiady. Godziny i godziny, jeden dziennikarz za drugim, te same pytania i te same odpowiedzi. To ciężkie dla wszystkich. Tak więc widok pochylającej się Kate, otwartej na szczerą rozmowę z młodą dziennikarką po tym, jak udzieliła już wywiadów pewnie 20 reporterom, jest naprawdę inspirujący.

- odpowiedziała znana pisarka i scenarzystka Nick Runyeard.

 

Natomiast profil edukacyjny Twinky skomentował to tak:

W innym życiu Kate Winslet byłaby wspaniałym nauczycielem!

I trudno się z tym nie zgodzić. Być może dzięki tej motywacyjnej rozmowie Martha rozwinie swoje skrzydła. 

Więcej o: