Najmodniejsze krótkie fryzury damskie 2023 - zdjęcia. Odmładzające cięcia dla kobiet po 50. roku życia

Krótkie cięcia cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród młodych, jak i starszych kobiet. Idealna fryzura podkreśli urodę, odmłodzi i wymodeluje twarz. Nie masz pomysłu na metamorfozę? Oto najmodniejsze krótkie fryzury damskie 2023.

Nowy rok to dobra okazja do odświeżenia wyglądu i zmiany fryzury. Nowe cięcie czy kolor to dobry pomysł na metamorfozę. Zastanawiasz się, jakie cięcia będą najmodniejsze w 2023 roku? Oto kilka propozycji dla krótkich włosów idealnych nie tylko dla pań po 50. Odmłodzą, odświeżą wygląd, a przede wszystkim będą łatwe w stylizacji.

Zobacz wideo Włosy zimą lubią się przesuszać i elektryzować. Zaradzić temu może olejowanie

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Krótkie fryzury damskie 2023. Mocno cieniowane włosy i odważne cięcie, czyli pixie cut

Pixie cut to fryzura, która cieszy się popularnością już od wielu lat. Krótkie i odważne cięcie pozwoli odmłodzić i nada "drapieżnego" wyglądu. Pixie cut najlepiej pasuje kobietom o owalnej lub pociągłej twarzy. Przede wszystkim to fryzura bardzo prosta w układaniu, wystarczy okrągła szczotka i odrobina produktu do stylizacji. Bardzo krótkie włosy na karku i po bokach oraz dłuższe na górze głowy w połączeniu z grzywką czy odważnym kolorem mogą wydawać się szaloną propozycją, warto jednak ją rozważyć w 2023 roku.

 

Fryzury na krótkie włosy. Kultowy bob z nutką szaleństwa, czyli bixie

Inną ciekawą propozycją na 2023 rok jest bixie, czyli połączenie pixie cut i nieśmiertelnego boba. Krótkie i wycieniowane włosy często idą w połączeniu z grzywką. Fryzura sięga ucha lub linii żuchwy i jest równie szybka w stylizacji, co jej krótsza wersja. Szczególnie że bixie najlepiej wygląda w wersji "rozczochranej" i zmierzwionej. Taka fryzura nada włosom objętości.

 

Fryzury dla cienkich włosów. Bob to cięcie, które nie traci na popularności

Bob to idealna propozycja dla pań, które nie chcą szaleć. Lekko wycieniowany bob to też świetna fryzura dla cienkich włosów. Odpowiednia stylizacja nada włosom objętości i odejmie kilka lat. Bob można nosić w wersji klasycznej, czyli wygładzonej, lub pofalowanej lokówką albo szczotką.

 
Więcej o: