Wyjaśnia, jak prawidłowo zakładać biustonosz. Będzie służył dłużej i lepiej ułoży się na piersiach

Profesjonalna brafitterka podzieliła się ze swoimi widzami radami dotyczącymi prawidłowego zakładania biustonosza. Okazuje się, że wiele osób robi to nieprawidłowo. Przez to biustonosz źle leży na piersiach.
Zobacz wideo Nie lubisz, gdy ramiączka wystają spod bluzki? Wystarczy jeden trik

Kylie to profesjonalna brafitterka, która aktywnie udziela się w mediach społecznościwych. Niedawno na TikToku kobieta podzieliła się wskazówkami, jak prawidłowo zakładać biustonosz. Jak wynika z jej obserwacji, wiele osób robi to nieprawidłowo. - Zachowaj żywotność swojego biustonosza, zakładając go prawidłowo - możemy przeczytać w opisie jej filmu na TikToku. 

Brafitterka pokazuje błędne sposoby

Na wspomnianym nagraniu brafitterka pokazała najczęstsze metody zakładania biustonosza, które zaobserwowała. Co istotne, aż trzy z nich są błędne.

Pierwszy nieprawidłowy sposób to zakładanie zapiętego już stanika od dołu przez biodra. Równie złe jest zakładanie go przez głowę. Kylie dodaje, że najczęstszy sposób to zapięcie biustonosza, a następnie obrócenie go. Ta metoda również jest nieprawidłowa. 

Najlepszy sposób

Jaki sposób jest więc najlepszy? Zdaniem brafitterki dobrze jest zacząć zakładanie stanika od przełożenia przez ramiona jego ramiączek. Następnie należy zapiąć go, sięgając za siebie. 

Mimo że wielu osobom początkowo może wydać się to bardzo niewygodne, warto przyzwyczaić się do tego sposobu. Jak podkreśla Kylie, dzięki tej metodzie biustonosz będzie służł nam znacznie dłużej. I co najważniejsze, będzie dobrze leżał na piersiach.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: