Wygrała milion, mając zaledwie 17 lat. Potem zaczął się koszmar. "Żałuje, że dostałam tyle pieniędzy"

Wygranie sporej sumy na loterii to marzenie niejednej osoby. Jak się okazuje, duża nagroda pieniężna nie zawsze idzie w parze ze szczęściem. Przekonała się o tym 17-letnia Jane Park, która wygrała milion funtów w Euromillions. Po odebraniu gratyfikacji przeżyła prawdziwy koszmar.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Została jedną z najmłodszych milionerek w Wielkiej Brytanii. Pieniądze nie przyniosły jej szczęścia. Wręcz przeciwnie. Młoda bogaczka żałuje, że kiedykolwiek wygrała loterię i nie życzy tego nikomu.

Zobacz wideo "Jedna kobieta powiedziała, że chce tę sukienkę, którą miałam na sobie, i zapłaci za nią każde pieniądze"

"Czuje się znudzona i nieszczęśliwa". 17-latka żałuje wygrania miliona funtów

W 2013 roku media obiegła informacja o jednej z najmłodszych milionerek w Wielkiej Brytanii. 17-letnia Jane Park wygrała okrągły milion funtów w loterii Euromillions. Początkowo dziewczyna była zachwycona swoim trafem, jednak po kilku latach, zaczęła żałować udziału w grze losowej. - Doszło do tego, że naprawdę nienawidzę sytuacji, w której się znajduje - powiedziała w jednym z wywiadów - Pamiętam słowa mojej babci, która stwierdziła, że wygranie tylu pieniędzy jest jak podarowanie dziecku odbezpieczonej broni - podkreślała. Jak sama przyznaje, dziś czuje się znudzona luksusowym życiem oraz nieszczęśliwa.

 

Jane przeznaczyła dużą część nagrody na podróże i produkty luksusowych marek. Nabyła także posiadłość z trzema sypialniami, jednak szybko wyprowadziła się z powrotem do rodzinnego domu. - Pieniądze nie kupią miłości - stwierdziła dziewczyna - Nie kupią przyjaciół ani rodziny. Dzięki nim mogę pozwolić sobie na rzeczy, o których przedtem nawet nie myślałam.

Miała prześladowców i otrzymywała groźby. Jedna z operacji plastycznych prawie ją zabiła

W jednym z wywiadów Jane przyznała, że nie lubiła swojego wyglądu. Dzięki wygranym pieniądzom była w stanie opłacić kilka zabiegów plastycznych. Powiększanie pośladków, któremu wykonała w Turcji, prawie ją zabiło. - Poddałam się zabiegowi w innym kraju. Po powrocie do domu okazało się, że mam sepsę. Spędziłam miesiąc w szpitalu i prawie umarłam.

Młoda milionerka wystąpiła niedawno w odcinku specjalnym programu prowadzonego przez popularnego Doktora Phila McGraw. Opowiedziała w nim swoją historię. Jak się okazuje, dziewczyna musiała stawić czoło stalkerom, groźbom śmierci, a także stałej presji ze strony nieznajomych w internecie. Dziś Jane Park podbija portal OnlyFans, na którym udostępnia erotyczne zdjęcia za opłatą. Według doniesień, w ciągu roku zarobiła na nim kolejny milion funtów.

 
Więcej o: