Miała być Wednesday Addams, wyszedł Samuel L. Jackson. Nieudany tatuaż rozbawił fanów. "Co to jest?"

"Wednesday" bije na platformie Netflix rekordy popularności, a fani prześcigają się w nawiązywaniu do serialu. Taniec Wednesday czy makijaż to nie wszystko. Niektórzy decydują się na tatuaż. Jeden z fanów będzie jednak tego żałował, bo podobizna przypomina raczej Samuela L. Jacksona.

Serial "Wednesday" zadebiutował na platformie Netflix pod koniec listopada 2022 roku i do tamtej pory bije rekordy popularności. Produkcja opowiada o córce Morticii i Gomeza Addamsów, a fani pokochali tytułową Wednesday. Jeden z nich postanowił wykonać tatuaż, który jednak nie udał się tak, jak zakładał. Wpadka rozbawiła użytkowników Twittera.

Zobacz wideo „Wednesday" — nowy serial Netfliksa od Tima Burtona. Jenna Ortega jako Wednesday Addams

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Miała być Wednesday Addams. Wyszedł Samuel L. Jackson. "Co to jest?"

"Wednesday" bije na Netfliksie rekordy popularności. Serial stał się już kultowy, a fanki chętnie publikują w mediach społecznościowych swoje stylizacje inspirowane główną bohaterką czy kręcą "taniec Wednesday". Kilka dni temu na Twitterze pojawiło się zdjęcie tatuażu, który miał przedstawiać Wednesday Addams. O wpisie szybko zrobiło się głośno, jednak powodem nie był kunszt wykonania, a wyjątkowo nieudana podobizna Jenny Ortegi, która wciela się w Wednesday. Okazało się, że tatuaż bardziej przypomina Samuela L. Jacksona niż córkę Morticii i Gomeza Addamsów. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy rozbawionych użytkowników Twittera i fanów serialu.

To 'Poniedziałek rano' Addams po imprezowym długim weekendzie
Czwartek L. Jackson
To coś wygląda, jakby uśmiech sprawiał mu ból
Co to jest?
Ten tatuaż wygląda, jakby lubił gryźć
Nie, dzięki, stary

Jenna OrtegaMetamorfoza Wednesday Addams. Nowa fryzura Jenny Ortegi zachwyciła fanów

Samuel L. Jackson czy bohater memów? Tatuaż z "Wednesday" rozbawił internautów

Niektórzy z nich zwracali uwagę, że "Wednesday" z tatuażu przypomina raczej Mohameda Nantoume, 22-letniego komika, który w Internecie znany jest jako Grand M. Pochodzący z Mali Mohamed znany jest przede wszystkim jako bohater memów. Na swoim profilu na Instagramie również umieścił zdjęcie niezbyt udanego rysunku, który wygląda, jakby był inspiracją dla tatuażu.

 
 

'Wednesday'"Wednesday". Fryzura nastolatki podbija sieć. Odtworzysz ją w kilka minut

Więcej o: