64-letnia Grażyna Wolszczak pokazała się w bikini. Fani nie mogą wyjść z zachwytu. "Mega figura"

Grażyna Wolszczak wybrała się na urlop do Jordanii. Aktorka podzieliła się z fanami na swoim instagramowym profilu zdjęciami, jak korzysta z kąpieli w Morzu Martwym. 64-letnia gwiazda zachwyciła obserwatorów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Aktorka zasłynęła z wielu ról filmowych, telewizyjnych, teatralnych, ale również dzięki udziałowi w programach reality show. Rolą Judyty w hicie "Ja wam pokaże" z 2006 roku Grażyna Wolszczak, szczególnie zaskarbiła sobie sympatię widzów. Przez 17 lat widzowie mogli śledzić aktorkę w roli Barbary Brzozowskiej w telenoweli "Na Wspólnej". Niedawno aktorka świętowała swoje 64. urodziny. 

Zobacz wideo Grażyna Wolszczak pozwała skarb państwa i Warszawę za smog. "Wdychamy jakąś bombę chemiczno-biologiczną"

Małgorzata KożuchowskaKożuchowska w marynarce sezonu! Ten krój jest wygodniejszy niż dresy

64-letnia Grażyna Wolszczak zachwyca sylwetką na urlopie w Jordanii. Co za forma!

Grażyna Wolszczak wybrała się na urlop w Jordanii, skąd dzieli się z fanami wyjątkowymi zdjęciami. Gwiazda może pochwalić się świetną sylwetką, dzięki stosowaniu zbilansowanej diety oraz regularnym ćwiczeniom. Aktorka zamieściła zdjęcie w stroju kąpielowym, gdy korzystała z kąpieli w Morzu Martwym i obtoczyła się błotem. Grażyna Wolszczak zamieściła żartobliwy opis do fotografii:

Żaba Błotna. Występuje w Jordanii w rejonie Morza Martwego
 

Komplementy ze strony internautów. Aktorka może liczyć na wsparcie ze strony fanów

Ostatni post gwiazdy na Instagramie wywołał lawinę komentarzy wśród zachwyconych internautów. Grażyna Wolszczak w wieku 64 lat zachwyca nie tylko urodą, ale również smukłą sylwetką i stale udowadnia, że wiek to tylko liczba. Obserwatorzy, których grono liczy już ponad 71 tysięcy osób, zasypało utalentowaną aktorkę słowami:

W każdej postaci jesteś piękna.
Piękna z Ciebie żaba nawet błotna
Mega figura
Wygląda Pani rewelacyjnie!
 
Więcej o: