Ma 90% ciała w tatuażach. "Jeszcze nie skończyłam". Pierwszy był prezentem od mamy na 15. urodziny

Denyse Labarca jest artystką tatuażu i influencerką. Pokryła 90% swojej skóry tatuażami. Często właśnie z tego powodu przyciąga uwagę w miejscach publicznych. Okazuje się, że to jeszcze nie koniec zmian na ciele.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Denyse Labarca to 31-latka pochodząca z Vancouver w Kanadzie. Kobieta na co dzień pracuje jako tatuażystka, a większość jej ciała jest jej najlepszą wizytówka. Większość z nich to wyszukane projekty, które przyciągają spojrzenia pozostałych.

 
Zobacz wideo Ewelona komentuje swoje tatuaże

31-latka straciła rachubę w ilości tatuaży. Nie zamierza przestawać

Kobieta, która jest pokryta tatuażami od stóp do głów, planuje nigdy nie przestać tatuować swojego ciała, pomimo spojrzeń i krytyki innych osób. Denyse Labarca straciła rachubę, ile pieniędzy wydała oraz ile ma małych dzieł sztuki na ciele. Jest jednak pewna, że zakrywają one jej nogi, ramiona i tors i zaczęły też pokrywać jej twarz. 31-latka odkryła nową pasję po tym, jak poznała swojego męża, Cristophera, który wykonał większość jej tatuaży. Kiedy para się spotkała Denyse miała tylko pięć tatuaży, które nie były zbyt dobrze wykonane. W programie Hooked on the Look zdradziła:

Moje ciało jest w 90% pokryte tatuażami i czuję, że jeszcze nie skończyłam. Moja pewność siebie wzrosła, kiedy zaczęłam robić sobie wszystkie tatuaże, które mam teraz.

Tatuażystka zdradziła, że najbardziej bolesnym miejscem do zrobienia sobie tatuażu było miejsce za kolanami. Nie tylko samo wykonanie było bolesne, ale również rekonwalescencja była koszmarem.

 

Denyse spotyka się z negatywnymi reakcjami ludzi w sieci i w prawdziwym życiu

Kiedy Denyse była młodsza, zawsze powtarzała mamie, że w przyszłości chce być w całości pokryta tatuażami. Pierwszy z nich zrobiła sobie, gdy miała około 15 lub 16 lat. Mama 31-latki kupiła jej tatuaż na prezent urodzinowy. W wywiadzie dla Hooked on the Look wyjawiła:

Czy kiedykolwiek przestanę robić sobie tatuaże? Prawdopodobnie nie, chcę powiedzieć, że tak, ale prawdopodobnie nigdy nie przestanę.

Oryginalny wizerunek Denyse jest obiektem zainteresowania internautów. Jej instagramowy profil śledzi już ponad 108 tysięcy osób. Jak sama przyznaje najczęstsze komentarze, jakie słyszy to:

Dlaczego sobie to robisz?
Jak będziesz wyglądać, gdy będziesz starsza?
Czy nie będziesz żałować wszystkich tatuaży, które masz?
Więcej o: