Była gwiazda filmów dla dorosłych chce sprzedać swoje jajeczka. "Uważam, że moje geny są wspaniałe"

Aella, była gwiazda filmów dla dorosłych i pisarka tekstów erotycznych, chce oddać komórki jajowe za opłatą, by "zobaczyć więcej jej wspaniałych genów na świecie". Kobieta zamieściła ogłoszenie na swojej stronie internetowej.

Aella, była gwiazda filmów dla dorosłych i pisarka tekstów erotycznych na swojej stronie internetowej ogłosiła, że chętnie odda jajeczka w zamian za opłatę. Kobieta stwierdziła, że na ten moment nie ma zamiaru mieć potomstwa, jednak chciałaby zobaczyć więcej swoich genów na świecie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Prawniczka, modelka, trenerka personalna. Oto, kim są żony i partnerki polskich skoczków narciarskich

Odda jajeczka w zamian za opłatę. "Uważam, że moje geny są wspaniałe"

Aella utworzyła na stronie internetowej specjalną sekcję zatytułowaną "Get My Eggs". Kobieta dokładnie wyjaśniła swoje oczekiwania i oznajmiła, że zainteresowanym chętnie udzieli dodatkowych informacji.

Uważam, że moje geny są wspaniałe. Chciałabym zobaczyć ich więcej na świecie i nie mam żadnych planów związanych z rozmnażaniem się. Jeśli jesteś zainteresowany/a wykorzystaniem moich jajeczek, jestem gotowa to omówić w zamian za zapłatę za mój czas i strach przed igłami. Mam testy zdrowotne i historię rodziny, którą mogę się podzielić.
 

Aella nie pierwszy raz szokuje w mediach. Wcześniej zdecydowała się na zaskakujące wyznanie

To nie pierwszy raz, gdy media piszą o Aelli. 31 grudnia 2022 r. kobieta zdecydowała się opublikować na Twitterze spis czynności, które robiła w zeszłym roku. Wszystko mierzone było przy pomocy aplikacji Dailyo. Oprócz ilości wyjść z domu, wypróżniania się, uprawiania seksu czy picia alkoholu z rozpiski wynika też, że w całym 2022 r. Aella wzięła prysznic tylko 37 razy. Tweet został wyświetlony ponad 20 mln razy, a internauci w komentarzach nie kryli swojego zdumienia.

37 pryszniców to dla mnie szaleństwo. Biorę prysznic dwa razy dziennie, a w lecie nawet trzy razy. Śmierdzisz. Musisz.
Gdybyś tylko spędzała mniej czasu na tweetowaniu, a więcej na prysznicu.
37 pryszniców można uznać za niewiele w skali miesiąca, a co dopiero roku!
37 pryszniców? Mam nadzieję, że dla dobra ludzkości nie korzystasz z autobusów i metra.
Więcej o: