Koroniewska pokazała nowy salon. Internauci nie są przekonani. "Czułabym się jak na klatce schodowej"

Joanna Koroniewska-Dowbor wraz z mężem Maciejem Dowborem dzielą się z internautami etapami urządzania nowego apartamentu, który jest zlokalizowany w centrum Warszawy. Aktorka udostępniła efekty remontu salonu. Internauci podzielili się wrażeniami w komentarzach.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Do jednych z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie należy juz od kilku lat Joanna Koroniewska oraz Maciej Dowbor. Jeszcze jakiś czas temu para miała zamiar wybudować dom, lecz na ich drodze pojawiło się tyle przeszkód, że małżeństwo zdecydowało się na zakup mieszkania w samym sercu Warszawy. Efektami urządzania "nowego gniazdka" dzielą się na swoich kanałach w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska przymierza suknię ślubną

Nowy salon w mieszkaniu Dowborów. Wnętrza imponują przestrzenią i aranżacją

Zanim rodzina Dowborów przeprowadziła się do nowego, dwupoziomowego apartamentu w centrum Warszawy, dokonała gruntownego remontu. Zarówno Joanna, jak i Maciej na bieżąco relacjonowali w mediach społecznościowych wszystkie etapy urządzania nowych wnętrz. Apartament wyróżnia się nie tylko sporym metrażem, ale również wysoko zawieszonymi sufitami. Mieszkanie, dzięki dużym rozmiarom okien jest niezwykle przestronny oraz jasny. W ostatnim nagraniu Joanna Koroniewska - Dowbor zamieściła efekty remontu głównego pomieszczenia w "nowym gniazdku", czyli w salonie.

 

Reakcja obserwatorów? Zaskakująca. Nie każdemu przypadł do gustu nowy wygląd salonu

Pomieszczenie wywołało wiele reakcji wśród obserwatorów popularnej aktorki, co widać po ilości reakcji oraz komentarzy. Salon charakteryzuje się wysokim sufitem, wiszącymi lampami oraz sporymi półkami z podświetleniem. Pod filmem pojawiło się wiele skrajnych opinii. Część osób jest zachwyconych metamorfozą apartamentu:

Przepięknie
Wow, mój styl. Przepięknie to wygląda.
Piękna nowoczesna przestrzeń
Wysokość robi wrażenie!

Druga grupa zdecydowanie wyrazili swoją dezaprobatę:

Bardzo Was lubię, ale mi się takie wnętrze w ogóle nie widzi. Mam skojarzenia z fabryką. Dużo miejsca pustego.
Jak w kościele... nie czułbym się komfortowo.
Jest to bardzo mało przytulne i zimne wręcz pomieszczenie.
Czułabym się jak na klatce schodowej.
 
Więcej o: