Doda odsłoniła nogi. Fani nie mogą uwierzyć w to, co widzą. "Chyba dostanę zawału"

Doda po raz kolejny wprawiła swoich fanów w osłupienie. Tym razem podzieliła się na Instagramie zdjęciem z Zakopanego, do którego zapozowała wraz ze swoim partnerem. Spójrzcie tylko na jej nogi! Fani przecierają oczy. - A to pewnie miłość cię tak rozgrzewa - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda zdradza powód wakacji z Pachutem. Miała odkryć jedną rzecz

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Na Instagramie śledzi ją ponad 1,5 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Od wielu lat Doda zachwyca swoim wyglądem i nie da się ukryć, że dla wielu obserwujących ją kobiet jest wzorem oraz ogromną inspiracją. Mimo upływu lat stale potrafi również zaskakiwać swoich obserwatorów.

Doda zaskoczyła nowym zdjęciem. Fani patrzą na jej nogi: "Aż dech zapiera"

Doda podzieliła się na swoim instagramowym profilu zdjęciem z Zakopanego. Kadr, na którym pozuje z Dariuszem Pachutem wzbudził sporo emocji wśród fanek i fanów. Wszystko za sprawą gołych nóg Dody. - Było lato, to teraz zima. "Czułość jest chyba najbardziej dojrzałym, naturalnym i spontanicznym odruchem serca.Oszczędna w słowach, bez intencji, bez najmniejszego trudu, zwykle przejawia się w spojrzeniu, tonie głosu, w geście czy dotyku. Jest predyspozycją, a zarazem głęboką potrzebą każdego człowieka, ale wymaga też odwagi. Czułość naznaczona jest empatią, szacunkiem i uważnością". Wojciech Eichelberger ps: TAK. MAM GOŁE NOGI Ps 2: oraz wyrzeźbioną łydkę - napisała. 

 

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od internautek oraz internautów:

Ojeeju zmarzną te chude nóżki, ja bym na Zakopane bez 300 DEN nie wyszła
Powiedz, że masz leginsy w kolorze skóry swojej, bo inaczej to chyba dostanę zawału..
Gołe? Really? Zimno mi
Cudnie, a za gołe nogi podziwiam... nie tylko ich rzeźbę
Wygląda to dziwnie, jakbyś zapomniała założyć spodni
Dobra łyda nie jest zła. A to pewnie miłość cię tak rozgrzewa
No piękne nogi w moim Zakopanym, aż dech zapiera

- piszą.

Więcej o: