Kasia Cichopek pokazała, jak ćwiczy. Fanka: Po co się tak męczyć? Dla faceta nie warto

Katarzyna Cichopek po raz kolejny uchyliła rąbka tajemnicy na temat tego, jak dba o swoją figurę. Aktorka podzieliła się na Instagramie krótkim nagraniem ze swojego treningu. Internautki oraz internauci są pod dużym wrażeniem. - Super forma - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan nie je mięsa, nie pije alkoholu, ale jeden produkt ratuje jej życie. Jaki?

Kataryna Cichopek na swoim profilu na Instagramie zgromadziła już ponad 569 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że dla wielu obserwujących ją kobiet, Kasia Cichopek jest ogromną inspiracją. Fanki chętnie podpatrują nie tylko jej stylizacje, makijaże czy fryzury, lecz także sposoby dbania o sylwetkę.

Katarzyna Cichopek pokazała nagranie z treningu. "Ależ jesteś wygimnastykowana"

Już na początku roku Kasia Cichopek poinformowała obserwatorki oraz obserwatorów o jednym ze swoich postanowień na 2023 rok. - Pierwsze postanowienie noworoczne wdrożone w życie - napisała pod filmikiem z treningu, który udostępniła 3 stycznia. Teraz podzieliła się kolejnym tego typu nagraniem. - ja już po, a Wy? #trening #fitness #fitnessmotivation #power #goodenergy - napisała. 

Pani Katarzyno, jest pani piękną kobietą, po co się tak męczyć? Dla faceta nie warto

- skomentowała jedna z internautek. Kasia Cichopek nie odpowiedziała na ten komentarz, jednak inne internautki postanowiły zareagować. - "Dla zdrowia, dla lepszego samopoczucia, dla lepszej kondycji, żeby nie zdychać wchodząc po schodach i tu wcale nie musi chodzić o faceta", "Racja, ja też dla siebie i zdrowia zaczęłam trening. Świat nie kręci się wokół facetów" - odpowiedziały. 

 

Pod postem pojawiły się także inne komentarze od internautek oraz internautów:

Aż chce się ćwiczyć:)))
Super forma
Skąd ta motywacja?
Brawa dla ciebie Kasiu
Ależ jesteś wygimnastykowana
Znakomicie
Cudowny filmik

- czytamy.

Więcej o: