Mężczyźni boją się zaprosić ją na randkę. Zamiast tego wolą rozmawiać z jej mamą

Jest znana jako Sophie Larissa Weiss. Twierdzi, że mężczyźni są zbyt onieśmieleni, by zaprosić ją na randkę, podczas gdy inni są przekonani, że bierze sterydy. Faceci zamiast tego, wolą zwracać się do jej mamy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

30-latka pochodząca z Yorkshire jest fanatyczką sztuk walki, która zarabia na życie, walcząc z mężczyznami w swoim salonie oraz udostępniając prywatne treści na portalu OnlyFans. Wszystko zostaje w rodzinie, gdyż jej ojciec jest utytułowanym mistrzem świata w kulturystyce, a Sophie trenuje z nim cztery razy w tygodniu.

 
Zobacz wideo Prawniczka, modelka, trenerka personalna. Oto, kim są żony i partnerki polskich skoczków narciarskich

Sophie Larissa Weiss mierzy się z falą krytyki ze względu na swój wygląd

Sophie przez swój wygląd i wysportowaną sylwetkę musi się mierzyć z wieloma komentarzami i oskarżeniami w jej kierunku. 30-latka często słyszy, że zażywa sterydy, a jej wizerunek jest bardzo męski. Z początku kobieta wiele z tych opinii brała do siebie, lecz z czasem nabrała do tego dystansu i traktuje podobne słowa jako komplementy. Komentarze od innych ludzi, dotyczące jej sylwetki, odbiera przychylnie, gdyż uważa, że postrzegają jej ciało jako coś nieosiągalnego. W rozmowie z Daily Star zdradziła:

Wszystko to ciężka praca i jedzenie, a sekretem nie jest głodzenie się.
 

Mężczyźni są zwykle zbyt onieśmieleni, by bezpośrednio zaprosić ją na randkę. Zamiast tego zwracają się do jej mamy

Sophie nigdy wcześniej nie postrzegała się w roli osoby atrakcyjnej dla mężczyzn. Kobieta na wakacje wyjeżdżała z mamą, a tam w barach czy klubach faceci podchodzili właśnie do jej mamy. Okazało się, że robili tak dlatego, że chcieli porozmawiać z Sophie, lecz bali się zrobić to bezpośrednio. W rozmowie z Daily Star wyjaśniła, czy stanowi to dla niej problem:

Tak, bo dlaczego? Przyciągam uległych, słabych mężczyzn w związkach. Kiedy widzą mnie uprawiającą sztuki walki lub cokolwiek innego, myślą, że mam męską energię. To może zniechęcić wielu facetów.

Pomimo tego Sophie ma wielu wielbicieli. Niektórzy mężczyźni proszą o wskazówki, jak osiągnąć sześciopak na brzuchu, podczas gdy inni relacjonują jej na bieżąco ich proces przemiany sylwetki. Jeden fan przyleciał nawet z Hiszpanii, by zmierzyć się z nią w walce.

 
Więcej o: