Powiedziała, że zrobi bliźniętom tatuaże, by je rozróżnić. W sieci zawrzało. "Jesteś poważna?"

Tiktokerka @kaitlin_p123 w jednym z opublikowanych nagrań zażartowała, że zabrała bliźnięta jednojajowe do salonu tatuażu, by wytatuować im coś, co pomoże je rozróżnić. Żart nie został zrozumiany przez wszystkich internautów, a w komentarzach rozpętała się burza. "Jesteś poważna?"

Zdarza się, że bliscy mają problemy z rozróżnieniem bliźniąt jednojajowych, zwłaszcza gdy są niemowlętami i nie umieją jeszcze mówić. Z tego powodu niektórzy internauci dzielą się w sieci różnymi pomysłami, które mają im ułatwić rozróżnienie dzieci. Tiktokerka publikująca nagrania pod nazwą @kaitlin_p123 w jednym z filmików zażartowała, że zabierze swoje dzieci do salonu tatuażu, by zrobić im wyróżniające na skórze rysunki. Kobieta nie spodziewała się, że wiele osób weźmie ten żart na poważnie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Blanka Lipińska zrobiła sobie nowy tatuaż

Zażartowała, że zrobi bliźniętom tatuaże, by je rozróżnić. W sieci zawrzało

- Pomyślałam, że najlepszym sposobem na rozróżnienie moich identycznych bliźniąt będzie zabranie ich do salonu tatuażu i zrobienie im własnych tatuaży. Kiedy je tam zabrałam, tatuażysta powiedział, że dzieci muszą najpierw skończyć 18 lat - zażartowała @kaitlin_p123 na nagraniu.

W kolejnej części filmiku tiktokerka przykleiła pociechom na ręce zmywalne tatuaże z przyjemnymi dla oka rysunkami, które miały stanowić alternatywę dla tych prawdziwych. Pod nagraniem od razu zawrzało od komentarzy internautów, którzy nie dowierzali w to, co usłyszeli.

Nie wiem, czy to był żart, czy nie, że jej pierwotnym planem było zabranie ich do salonu tatuażu…
Nie można tatuować dzieci w tym wieku, ale można zrobić im kolczyki, jednak zdecydowanie tego nie polecam.
Robienie dzieciom tatuaży? Jesteś poważna?
Dlaczego w ogóle pomyślałaś o robieniu im tatuaży? Przecież dzieci są takie małe.

Rodzice podzielili się swoimi sposobami na rozróżnienie niemowląt. "Przypnij im małe plakietki"

Wielu internautów nie wzięło tatuowania dzieci na poważnie i rozumiejąc problem młodej mamy, zaproponowali w komentarzach inne sposoby, które pomogą rozróżnić bliźnięta.

Przypnij im małe plakietki w stylu 'Cześć, nazywam się...'
Po prostu zakładaj im inne ubrania.
Dla moich identycznych sióstr użyliśmy niebieskiego lakieru do paznokci na lewej dłoni.
Więcej o: