W Pepco nowa kolekcja od znanej marki. Można stworzyć swój własny zestaw. Podobne w Sinsay i HM

Ta kolekcja aż zachęca do ćwiczeń! Jest stylowa i wygodna, dlatego sprawdzi się zarówno na siłowni, jak i podczas uprawiania jogi, czy biegania. Specjalne sportowe kolekcje można znaleźć także w innych sieciówkach.

Kiedyś odzież sportowa miała być przede wszystkim funkcjonalna i wygodna, teraz jest również efektowna, co sprawia, że można poczuć się w niej modnie nawet na siłowni. Spójny ubiór złożony z części pasujących do siebie wygląda bardzo stylowo. Co więcej, coraz częściej kolekcje sportowe obejmują również różnego rodzaju akcesoria, potrzebne do ćwiczeń. W Pepco pojawiła się kolekcja znanej marki Cardio Bunny, która specjalizuje się w tego typu odzieży. Jest w czym wybierać! 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Bardzo urozmaicona kolekcja sportowa Cardio Bunny. Dostępne są ubrania i akcesoria

Kolekcja Cardio Bunny występuje w dwóch wariantach kolorystycznych, które powinny przypaść do gustu, zarówno wielbicielkom tych intensywniejszych, jak i bardziej stonowanych. Pierwsza jest czarno-różowa i obejmuje bluzy, koszulki, biustonosze sportowe, legginsy, stroje kąpielowe, a także buty sportowe. Nie zabrakło też dopasowanych kolorystycznie akcesoriów takich jak: torby, mata do jogi, a nawet słuchawki.

Kolaż bluza i biustonoszKolaż bluza i biustonosz fot. Pepco

Zobacz wideo Ewa Szabatin pokazuje jogę na zdrowy kręgosłup

Druga kolekcja utrzymana jest w palecie pistacjowo-czarnej. Oprócz ubrań i akcesoriów takich samych, jak i w przypadku wcześniejszej, ale obejmuje także hantle, skarpety do jogi, gumy oporowe, obciążniki na kostki i wałki do masażu. Ceny są bardzo przystępne, nie przekraczają 60 zł. 

Kolaż legginsy i mataKolaż legginsy i mata fot. Pepco

Sportowe zestawy w HM i Sinsay. Duży wybór kolorów

Nie tylko w Sinsay można znaleźć specjalne kolekcje sportowe. Tutaj szczególnie stylowo wygląda kolekcja w kolorze brudnego różu, ale świetnie prezentujetakze ta w wariancie czarnym i neonowym. W Sinsay wybór wygląda podobnie jak i w Pepco. Dostępne są leginsy, dresy, bluzy, topy i biustonosze, a także buty. Ceny nie przekraczają 70 zł, a część z nich jest przeceniona. 

Kolaż legginsy i topKolaż legginsy i top fot. Sinsay

Natomiast w H&M dostępna jest bogata kolekcja w kolorze czarnym, ale również bordowym, niebieskim i cielistym. W przypadku tej marki mamy duży wybór ubrań, jednak nie ma wśród nich akcesoriów, takich jak w Sinsay i Pepco. Ceny oscylują około 100 zł.

Kolaż Top i legginsyKolaż Top i legginsy fot. H&M

Więcej o: