Ojciec nie potrafił udzielić odpowiedzi podczas chrztu. Reakcja księdza zdumiewa. "Tłuku jeden"

W chwilach silnego stresu różnie reagujemy na pewne sytuacje. W jednym z takich momentów znalazł się przejęty tata, który podczas chrztu swojego dziecka nie potrafił odpowiedzieć na pytanie zadane mu przez księdza. Reakcja duchownego była zaskakująca. Nazwał młodego tatę "tłukiem".

Pewien młody tata podczas chrztu swojego dziecka nie potrafił odpowiedzieć na pytanie, które zadał mu ksiądz. Zdarzenie to zostało uwiecznione na materiale wideo i stało się hitem na TikToku. Po kilku dniach od publikacji filmik ten ma ponad 3 miliony wyświetleń. Co przykuło uwagę internautów?

Nie potrafił odpowiedzieć na pytanie zadane przez księdza. Reakcja duchownego była zaskakująca

Użytkownik o nazwie "anonimowy głupek" udostępnił filmik na TikToku, który wzbudził w internautach wiele emocji. Przedstawia on młodych rodziców podczas chrztu swojego dziecka. W pewnym momencie ksiądz zadaje ojcu pytanie "o co prosicie Kościół Boży dla Zosi?", na które mężczyzna nie potrafi odpowiedzieć. Mota się i zastanawia, aż w końcu kapłan postanowił mu podpowiedzieć:

Patricia Kazadi pokazała się bez makijażu. Fani patrzą też na włosy. 'Boska' (zdjęcie ilustracyjne) Kazadi zrezygnowała ze stanika w zmysłowej sesji. Fanom odjęło mowę

O chrzest! Tłuku jeden Ty, matko jedyna...

Po tych słowach zarówno ksiądz, jak i rodzice dziecka zaczynają się śmiać, a całe zdarzenie wygląda tak, jakby było po prostu niewinną wpadką. Choć wypowiedź kapłana może być odebrana jako ostra, ksiądz wydaje się żyć z rodzicami w dobrej komitywie, a całe zdarzenie zostało obrócone w żart.

Próba pobicia rekordu Guinnessa w najdłuższym pocałunku Całowali się przez ponad dwa dni. Musieli przyjmować pokarm przez słomkę

Internauci podzielili się swoimi historiami. Niektóre mogą rozbawić do łez

Pod popularnym filmikiem na TikToku jest wiele komentarzy, w których internauci dzielą się swoimi zabawnymi wpadkami. Okazuje się, że tata małej Zosi nie jest jedyną osobą, która w stresujących sytuacjach potrafi się nieźle zamotać. Wybraliśmy kilka zabawnych opowieści, które potrafią rozbawić do łez: 

Mój mąż powiedział: o wszystko.
Spoko, mój ojciec powiedział: o dobra wszelakie.
Mnie się ksiądz spytał jakie imię wybraliśmy dla córki. Ja powiedziałem, że żadne, bo myślałem, że mu o drugie chodzi.
Spoko, mój mąż zamiast "wierzymy" powiedział "wyrzekamy się". I to na głos!
Byliśmy na chrzcie jako rodzice chrzestni. W momencie, kiedy chrzestny miał odpalić świecę, wyciągnął z kieszeni zapalniczkę i chciał ją zapalić.
Więcej o: