Fan zapytał Dorotę Chotecką o relację z Edytą Pazurą. Aktorka krótko odpowiedziała

Relacje między Cezarym a Radosławem Pazurami fascynują fanów od dawna. Choć o rzeczywistej sytuacji między braćmi, a także ich żonami, nie wiadomo zbyt wiele, fani wciąż zadają o to pytania. Niedawno o relacje w rodzinie została zapytana Dorota Chotecka-Pazura. Odpowiedź może zaskoczyć.

O domniemanym konflikcie między Cezarym a Radosławem oraz ich żonami huczy w mediach od dawna. Unikają oni jednak odpowiedzi na pytania o relacje rodzinne. Fani nie odpuszczają więc żonom braci i kiedy tylko mogą, zadają pytania o to, czy rodzina utrzymuje ze sobą kontakt. Niedawno Dorota Chotecka, żona Radosława Pazury, zorganizowała na swoim profilu na Instagramie sesję Q&A. Część pytań dotyczyła właśnie m.in. relacji z rodziną Cezarego Pazury.

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział o najstarszej córce. „Odziedziczyła naiwność"

Więcej podobnych artykułów o gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Relacje w rodzinie Pazurów. "Ciężko mówić o kontakcie"

Edyta Pazura jest żoną Cezarego od 13 lat. Celebrytka chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego codziennego życia. W listopadzie 2022 roku Edyta Pazura zorganizowała na profilu na Instagramie sesję pytań i odpowiedzi. Fani po raz kolejny zapytali ją o relacje z rodziną męża.

Macie dobry kontakt z Radkiem i Dorotą? Jakieś wspólne wyjazdy, wieczory itp.?

– brzmiało jedno z pytań.

Widziałam ich parę razy w życiu, więc ciężko mówić o kontakcie

odpowiedziała Edyta Pazura. W podobnym tonie wypowiadała się kilka lat temu Dorota Chotecka. – Z dzióbków sobie nie pijemy. Spotykamy się jak to w rodzinie. Ale każda rodzina ma swoje życie – wyznała w 2013 roku w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

 

Dorota Chotecka o relacjach w rodzinie Pazurów. Odpowiedziała na pytanie fana 

Znana z seriali "Miodowe lata" czy "Ranczo" Dorota Chotecka jest żoną Radosława Pazury od 2003 roku. Niedawno również zorganizowała sesję Q&A na swoim profilu na Instagramie. Fani pytali ją o ulubione role aktorskie, ale padło też pytanie o relacje ze szwagierką:

Czy to prawda, że nie utrzymujecie kontaktu z Edytą Pazurą?

– zapytał jeden z fanów.

Kontakt jakiś jest

– odpowiedziała tajemniczo Chotecka, zdanie kończąc emoji puszczającym oczko. Gdy inny z fanów kilka tygodni temu zapytał gwiazdę o to, jak obie panie się dogadują, żona Radosława Pazury odpowiedziała zaś:

Dzieli nas różnica pokoleń, ale dobrze.
 
Więcej o: