Są w związku od ponad dwóch lat. Jeszcze nigdy się ze sobą nie całowali

- Nie chcę nikogo całować, dopóki nie zostanie moim mężem, gdyż uważam, że to wyjątkowa rzecz - wyznała 24-latka. Zaznaczyła przy okazji, że jedyne, na co sobie ona i jej partner obecnie pozwalają, to przytulanie.

Kyndel oraz jej partner są ze sobą od ponad dwóch lat. Para udziela się aktywnie w mediach społecznościowych. Jeden z ich ostatnich filmów na TikToku wywołał spore poruszenie. 

Zobacz wideo Tak wygląda kościół za 20 mln dolarów:

Są ze sobą od dwóch lat. Jeszcze nigdy się nie całowali

24-letnia Kyndel jakiś czas temu wyznała, że ona i jej partner jeszcze nigdy się ze sobą nie całowali. Przyczyną są ich przekonania religijne. Już na początku swojego związku ustalili, że poczekają z tym do ślubu. Ich wyznanie wzbudziło ogromne zainteresowanie w mediach społecznościowych. Dlatego też niedawno Kyndel postanowiła opowiedzieć więcej na ten temat. 

 

"Czekamy na małżeństwo"

24-latka wyjaśniła na TikToku, dlaczego podjęli taką decyzję. Zaznaczyła przy okazji, że po raz pierwszy w życiu jest z kimś w związku. 

- Mój chłopak i ja, on jest moim pierwszym chłopakiem, spotykamy się od prawie dwóch lat i nigdy się nie całowaliśmy. [...] Zanim ktoś nazwie mnie dziwaczką, od razu zaznaczę, że jesteśmy chrześcijanami. Czekamy na małżeństwo i trzymamy się pewnych zasad. Nie chcę nikogo całować, dopóki nie zostanie moim mężem, gdyż uważam, że to wyjątkowa rzecz - wyznała Kyndel. Dodała także, że jedyne, na co sobie obecnie pozwalają, to przytulanie. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: