Ma 77 lat, a wygląda "jakby miała nadal 25". Nie wszystkie operacje plastyczne były jednak udane

Priscilla Presley to hollywoodzka piękność, która padła ofiarą zbyt wielu operacji plastycznych. Gwiazda filmu "Naga broń" i była żona Elvisa Presleya, dziś nie przypomina siebie sprzed lat.

Priscilla Presley słynie z zamiłowania do operacji plastycznych. Zmieniony wygląd gwiazdy zaczął zwracać uwagę internautów, gdy była żona Elvisa, pojawiła się w telewizji, aby promować płytę z hitami byłego męża.

Zobacz wideo Magda Bereda wspomina swój pierwszy filmik. "Usunęłam go, było mi wstyd"

Podbiła serce Elvisa Presleya. "To najładniejsza dziewczyna, jaką kiedykolwiek widziałem"?

Elvis poznał Priscillę, gdy miała ona zaledwie 14 lat. Para wzięła ślub w 1967 roku i doczekała się córki Lisy Marie. Elvis podkreślał, że zanim zdecydował się na oświadczyny, musiał zmierzyć się z rodzicami wybranki. W rozmowie z ojcem Priscilli Elvis zachwalał córkę – To najładniejsza dziewczyna, jaką kiedykolwiek widziałem. Ma cudowne błękitne oczy i jest śliczną brunetką. W Niemczech spotykałem się z wieloma dziewczętami, zarówno Niemkami, jak i Amerykankami, ale Priscilla przewyższa je wszystkie.

Małżeństwo trwało zalewie 5 lat. Priscilla wystąpiła o rozwód, gdy odkryła, że w ich wspólnej willi Elvis urządza seksualne orgie. Pomimo burzliwego rozstania do śmierci utrzymywała z Elvisem poprawne stosunki ze względu na córkę. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Priscilla Presley i jej miłość do chirurgi plastycznej. Co sądzą o tym fani? 

Fanów Priscilli martwi zmieniony wygląd aktorki. Dała się poznać jako piękna kobieta o delikatnej urodzie, jednak w ostatnich latach twarz Priscilli mocno się zmieniła. Na Instagramie fani nie szczędzą jednak Presley komplementów: 

Jakim cudem wyglądasz, jakbyś miała nadal 25 lat? To dla mnie zagadka.
To niesamowite! Wyglądasz najwyżej na 40 lat.
Gdzie ten upływający czas?!

Priscilla Presley nie kryje, że uwielbia zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Już w 2003 roku poddała się zabiegowi twarzy, który okazał się wielkim nieporozumieniem. Skorzystała z usług chirurga-oszusta i przypłaciła to paraliżem twarzy. Mimo niepowodzenia nie zrezygnowała z kolejnych zabiegów.

 
Więcej o: