Ma 77 lat, a wygląda "jakby miała nadal 25". Nie wszystkie operacje plastyczne były jednak udane

Priscilla Presley to hollywoodzka piękność, która padła ofiarą zbyt wielu operacji plastycznych. Gwiazda filmu "Naga broń" i była żona Elvisa Presleya, dziś nie przypomina siebie sprzed lat.

Priscilla Presley słynie z zamiłowania do operacji plastycznych. Zmieniony wygląd gwiazdy zaczął zwracać uwagę internautów, gdy była żona Elvisa, pojawiła się w telewizji, aby promować płytę z hitami byłego męża.

Zobacz wideo Magda Bereda wspomina swój pierwszy filmik. "Usunęłam go, było mi wstyd"

Lisa Marie PresleyLisa Marie Presley i Michael Jackson poznali się, gdy miała zaledwie 7 lat

Podbiła serce Elvisa Presleya. "To najładniejsza dziewczyna, jaką kiedykolwiek widziałem"?

Elvis poznał Priscillę, gdy miała ona zaledwie 14 lat. Para wzięła ślub w 1967 roku i doczekała się córki Lisy Marie. Elvis podkreślał, że zanim zdecydował się na oświadczyny, musiał zmierzyć się z rodzicami wybranki. W rozmowie z ojcem Priscilli Elvis zachwalał córkę – To najładniejsza dziewczyna, jaką kiedykolwiek widziałem. Ma cudowne błękitne oczy i jest śliczną brunetką. W Niemczech spotykałem się z wieloma dziewczętami, zarówno Niemkami, jak i Amerykankami, ale Priscilla przewyższa je wszystkie.

Małżeństwo trwało zalewie 5 lat. Priscilla wystąpiła o rozwód, gdy odkryła, że w ich wspólnej willi Elvis urządza seksualne orgie. Pomimo burzliwego rozstania do śmierci utrzymywała z Elvisem poprawne stosunki ze względu na córkę. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

SiwienieJak pozbyć się siwizny? Nie musisz farbować włosów

Priscilla Presley i jej miłość do chirurgi plastycznej. Co sądzą o tym fani? 

Fanów Priscilli martwi zmieniony wygląd aktorki. Dała się poznać jako piękna kobieta o delikatnej urodzie, jednak w ostatnich latach twarz Priscilli mocno się zmieniła. Na Instagramie fani nie szczędzą jednak Presley komplementów: 

Jakim cudem wyglądasz, jakbyś miała nadal 25 lat? To dla mnie zagadka.
To niesamowite! Wyglądasz najwyżej na 40 lat.
Gdzie ten upływający czas?!

Priscilla Presley nie kryje, że uwielbia zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Już w 2003 roku poddała się zabiegowi twarzy, który okazał się wielkim nieporozumieniem. Skorzystała z usług chirurga-oszusta i przypłaciła to paraliżem twarzy. Mimo niepowodzenia nie zrezygnowała z kolejnych zabiegów.

 
Więcej o: