Do sieci wyciekły zdjęcia księżnej Kate. Internauci są zaniepokojeni. Oskarżają Harry'ego

Autobiografia księcia Harry'ego wywołała spore poruszenie. Książe ujawnij wiele niewygodnych faktów z życia rodziny królewskiej. Czy księżna Kate jest tym zaniepokojona? Brytyjczycy nie mają wątpliwości.

10 stycznia światło dzienne ujrzała autobiografia księcia Harry'ego, Spare. Jej publikacja wywołała sporo kontrowersji. W książce pojawiło się wiele szczegółów z życia prywatnego rodziny królewskiej. Dostało się również księżnej Kate. W autobiografii przywołano m.in. wymianę SMS-ów między nią, a Meghan Markle. Księżna Kate miała doprowadzić  żonę Harry'ego do płaczu. Publikacja książki może być więc źródłem stresu dla rodziny królewskiej. Na najnowszych zdjęciach, które wyciekły do sieci, Kate wygląda na dość zmęczoną. 

Najnowsze zdjęcia księżnej Kate. Brytyjczycy zaniepokojeni 

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia księżnej Kate, która jedzie odebrać dzieci ze szkoły. Księżna wydaje się na nich być dość zmęczona. Wyraz jej twarzy jest bardzo poważny, a policzki są delikatnie zapadnięte. Zdjęcia wywołały niepokój wśród fanów rodziny królewskiej. 

 

W komentarzach pod zdjęciami można było przeczytać:

Wygląda na zamyśloną. 
Wygląda na zdenerwowaną tymi wszystkimi dramatami. 

Wielu internautów o niepokojący wygląd księżnej oskarża Harry'ego. 

Ból, który muszą odczuwać będąc zdradzonymi przez Harry'ego, jest okropny.
Współczuję wam wszystkim. To jak postąpił Harry nie nie uczciwe. Jak mógł. 
Przesyłam wsparcie dla ciebie i całej rodziny królewskiej. 
Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Książe Harry oskarża rodzinę. Księżna Kate źle to znosi 

Równie głośne kontrowersje wywołał opublikowany nieco wcześniej dokument Netflixa, Harry i Meghan. Książę Harry oskarżył tam rodzinę o celowe udostępnianie prasie informacji, które mają na celu dyskredytację Meghan Markle w oczach opinii publicznej. Media (m.in. Us Weekly) informowały wtedy, że księżna Kate czuje się zraniona i zdradzona przez Harry'ego. 

Więcej o: