"W szkole nazywano mnie Hagrid". Przeszła niesamowitą metamorfozę. Wielu nie wierzy, że to ta sama osoba

Pewna 26-letnia dziewczyna zdradziła internautom, że ludzie mówili jej, że wyglądała jak "Hagrid", kiedy była w szkole. Teraz wiele się zmieniło, po tym, jak przeszła tzw. "glow up". Zobacz, jak prezentuje się po metamorfozie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Niekiedy los bywa przewrotny, podobnie było w przypadku pewnej 25-latki, która pochwaliła się efektami swojej metamorfozy, którą przeszła w ciągu kilku lat. Niestety, za niesamowitą przemianą młodej kobiety kryje się smutna historia sięgająca szkolnych czasów.

 
Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

W szkole nazywano ją "Hagridem". Z obiektu żartów, zmieniła się w obiekt westchnień

25-letnia Liv Ralph, zyskała wielu obserwatorów na swoim profilu na platformie TikTok, gdzie funkcjonuje pod nazwą @llivrallph. Dziewczyna zaskarbiła sympatię internautów, dzięki swojej szczerości i przemyśleniom na temat życia przed i po jej odchudzaniu. Młoda kobieta zdradziła na jednym z filmów, że była często prześladowana ze względu na swoją wagę i wygląd w szkole. Nadano jej nawet przezwisko i nazywano „Hagridem" ( jest to fikcyjna postać z serii Harry Potter autorstwa Joanne Kathleen Rowling). Niektórzy chłopcy nawet udawali, że flirtują z nią, robiąc to jedynie dla żartu. Po niesamowitej przemianie, jaką przeszła Ralph wielu osobom trudno uwierzyć, że to ta sama kobieta. 25-latka cieszy ze swojej metamorfozy, lecz w nagraniach publikowanych w sieci nie ukrywa, że kryje się za nimi smutna historia.

Historia Liv Ralpha zaskakuje internautów. 25-latka schudła ponad 32 kg

Wszystko zaczęło się w 2018 roku, kiedy Liv Ralph schudła ponad 32 kg. Kobieta w swoich nagraniach wyznaje, że mężczyźni traktują ją teraz poważnie, lecz ona nie jest w stanie zapomnieć o przeszłości. Przyznaje również, że przyjaciele, którzy byli z nią przed przemianą, są z nią w dalszym ciągu, a metamorfoza nie zmieniła ich relacji. Pod jednym z filmów, na którym 25-latka pokazała swoją przemianę, zebrało się wiele komentarzy, ze strony zaskoczonych internautów.

Więcej o: