Śpisz z kołdrą między nogami? Ta pozycja wiele mówi o twojej osobowości

Ludzie mają różne sposoby zasypiania. Jedni śpią wyprostowani, a inni w pozycji embrionalnej lub z kołdrą między nogami. Mało kto zdaje sobie sprawę, że pozycja wybierana do snu może być związana z pewnymi cechami charakteru. Czy reprezentujesz te cechy?

Zdarza się, że mamy tylko jeden ulubiony sposób zasypiania, a pozycja przez wiele lat nie ulega zmianie. Niektórzy wierzą, że może się to wiązać z różnymi cechami charakteru. Sprawdź, czy to, jak zasypiasz jest zgodne z opisem twojej osobowości. Pamiętaj, by do poniższych opisów podchodzić z przymrużeniem oka i dystansem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Spanie z nią w jednym łóżku jest bardzo niewygodne! Marta Rentel o swoich wadach i zaletach

Śpisz z kołdrą między nogami? To może świadczyć o twoim charakterze

Niektóre kobiety śpią na boku, z kołdrą lub poduszką włożoną między nogami. Okazuje się, że może to świadczyć o potrzebie sprawowania kontroli i władczości. Takie kobiety mogą uchodzić za pewne siebie, niezłomne, nieokazujące słabości i takie, które za wszelką cenę dążą do celu. Pogrążanie się w marzeniach raczej nie jest dla nich. Kobiety śpiące z kołdrą między nogami mogą też być skryte i ciche w towarzystwie — rzadko wyrażają na głos swoje zdanie i czasem mało kto wie, o czym myślą. Mimo to często kryją w sobie ogromną wrażliwość i lubią czuć się zaopiekowane.

Patricia KazadiKazadi pozuje w wannie. Fani są pod wrażeniem. "Bardzo seksownie"

Śpisz w pozycji embrionalnej? Zapewne masz dobre serce

Pozycja embrionalna jest naturalna — to właśnie w niej dziecko spędza większość czasu w brzuchu matki przed narodzinami. Okazuje się, że osoby, które śpią w ten sposób mogą mieć zarówno twardy, mocny charakter, jak i wrażliwe serce. Może je cechować nieśmiałość i lękliwość. Kobiety śpiące w ten sposób czasem potrzebują sporo czasu, by zrelaksować się w towarzystwie i odważyć do podążania za własnymi marzeniami.

Oto trzy najbardziej aroganckie znaki zodiaku. Rzadko zwracają uwagę na uczucia innychOto najbardziej aroganckie znaki zodiaku. Nie zwracają uwagi na innych

Spanie "na żołnierza". To pozycja osób zdyscyplinowanych

Spanie "na żołnierza" charakteryzuje się leżeniem na plecach z ramionami ułożonymi wzdłuż ciała. Kobiety śpiące w ten sposób rzadko wywołują wokół siebie zamieszanie i wolą trzymać się na uboczu. Mimo to mogą darzyć innych ogromnymi oczekiwaniami. Często są zorganizowane, zdyscyplinowane i dokładnie wiedzą, czego chcą. Zdarza się, że są wobec siebie bardzo wymagające i mają tendencję do dążenia do perfekcji.

Więcej o: