Śpisz z kołdrą między nogami? Ta pozycja wiele mówi o twojej osobowości

Ludzie mają różne sposoby zasypiania. Jedni śpią wyprostowani, a inni w pozycji embrionalnej lub z kołdrą między nogami. Mało kto zdaje sobie sprawę, że pozycja wybierana do snu może być związana z pewnymi cechami charakteru. Czy reprezentujesz te cechy?

Zdarza się, że mamy tylko jeden ulubiony sposób zasypiania, a pozycja przez wiele lat nie ulega zmianie. Niektórzy wierzą, że może się to wiązać z różnymi cechami charakteru. Sprawdź, czy to, jak zasypiasz jest zgodne z opisem twojej osobowości. Pamiętaj, by do poniższych opisów podchodzić z przymrużeniem oka i dystansem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Spanie z nią w jednym łóżku jest bardzo niewygodne! Marta Rentel o swoich wadach i zaletach

Śpisz z kołdrą między nogami? To może świadczyć o twoim charakterze

Niektóre kobiety śpią na boku, z kołdrą lub poduszką włożoną między nogami. Okazuje się, że może to świadczyć o potrzebie sprawowania kontroli i władczości. Takie kobiety mogą uchodzić za pewne siebie, niezłomne, nieokazujące słabości i takie, które za wszelką cenę dążą do celu. Pogrążanie się w marzeniach raczej nie jest dla nich. Kobiety śpiące z kołdrą między nogami mogą też być skryte i ciche w towarzystwie — rzadko wyrażają na głos swoje zdanie i czasem mało kto wie, o czym myślą. Mimo to często kryją w sobie ogromną wrażliwość i lubią czuć się zaopiekowane.

Śpisz w pozycji embrionalnej? Zapewne masz dobre serce

Pozycja embrionalna jest naturalna — to właśnie w niej dziecko spędza większość czasu w brzuchu matki przed narodzinami. Okazuje się, że osoby, które śpią w ten sposób mogą mieć zarówno twardy, mocny charakter, jak i wrażliwe serce. Może je cechować nieśmiałość i lękliwość. Kobiety śpiące w ten sposób czasem potrzebują sporo czasu, by zrelaksować się w towarzystwie i odważyć do podążania za własnymi marzeniami.

Spanie "na żołnierza". To pozycja osób zdyscyplinowanych

Spanie "na żołnierza" charakteryzuje się leżeniem na plecach z ramionami ułożonymi wzdłuż ciała. Kobiety śpiące w ten sposób rzadko wywołują wokół siebie zamieszanie i wolą trzymać się na uboczu. Mimo to mogą darzyć innych ogromnymi oczekiwaniami. Często są zorganizowane, zdyscyplinowane i dokładnie wiedzą, czego chcą. Zdarza się, że są wobec siebie bardzo wymagające i mają tendencję do dążenia do perfekcji.

Więcej o: