53-latka pręży jędrne ciało w bikini. Ludzie komentują: Nie wyglądasz nawet na 30!

53-letnia Belinda Donner, która na TikToku prowadzi popularny profil, opublikowała wideo, na którym pręży swoje umięśnione ciało. Pod filmikiem posypały się komentarze fanów, których zachwyciła forma kobiety...

Na Tiktoku i Instagramie pojawia się coraz więcej kont poruszających kwestie ageismu oraz normalizujących starzenie

W ostatnim czasie w internecie coraz częściej poruszane są kwestie ageismu, współczesnych standardów piękna oraz presji idealnego wyglądu. Na Tiktoku coraz popularniejsze stają się profile dojrzałych kobiet promujących naturalne piękno.

Mimo to, starzenie się, wciąż zdaje się być tematem tabu. Panuje przekonanie, że w pewnym wieku kobietom nie wypada pokazywać swojego ciała, nosić bikini, czy chwalić się sylwetką i formą. 

Są na szczęście osoby, które walczą z niezdrowymi standardami piękna i pokazują, że nie trzeba walczyć z upływem czasu, że można wyglądać i czuć się pięknie bez ingerencji skalpela. Jednym z takich kont jest np., konto supermodelki i pisarki Pauliny Porizkovej, o której pisaliśmy jakiś czas temu:

Tak wygląda 57 lat bez poprawek i botoksu

Belinda Donner prowadzi popularny profil na TikToku "younglikeb"

Jednym z kont promujących naturalne piękno jest konto younglikeb Belindy Donner, która lubi chwalić się formą i młodym wyglądem. Niedawno ujawniła, ile ma lat. 

 

Belinda wygląda i czuje się młodo. Nie uważa, żeby wiek determinował to, jak ma się zachowywać czy prezentować. Kobieta nie boi się również pokazywać swojego wyćwiczonego ciała.

Przy okazji opublikowania jednego z filmików na TikToku, gdzie zatańczyła, mając na sobie wyłącznie bikini, zdradziła, ile dokładnie ma lat. Wiele osób w komentarzach, nie mogło uwierzyć ile lat ma kobieta. Okazuje się bowiem, że w tym roku skończyła 53 lata.

Pod postem posypały się komentarze ludzi, którzy nie kryli zachwytu nad formą tiktokerki

Pod opublikowanym przez Belindę nagraniem, w którym tańczy w bikini, posypały się komentarze:

Jesteś jak szlachetne wino. Coraz lepsza z wiekiem!
Wow!
Nie wyglądasz nawet na 30! Jesteś przepiękna
To niemożliwe
Cokolwiek robisz, to działa
Nie. Nie wierzę. Jesteś w moim wieku...
Jesteś najmłodszą 53-latką, jaką kiedykolwiek widziałam. W przyszłym tygodniu i ja będę miała 52 lata. Dajesz dziewczyno! 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: