Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. Od 51-letniej aktorki trudno oderwać wzrok

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z tych gwiazd, które nie mają problemu z pokazaniem się w mediach społecznościowych bez makijażu. Ostatnio takim naturalnym zdjęciem podzieliła się na Instagramie. Co robi, że tak wygląda, mając 51 lat? - Wszystkie te rzeczy, które są związane z tak zwanym slow any-aging, czyli spowalniające efekty starzenia, przed którymi nikt z nas nie ucieknie - zdradza.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan nie je mięsa, nie pije alkoholu, ale jeden produkt ratuje jej życie. Jaki?

Małgorzata Kożuchowska to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek filmowych, serialowych oraz teatralnych. Choć bardzo ceni sobie prywatność, ku uciesze wielu fanek i fanów, aktorka prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 1,1 mln obserwatorek oraz obserwatorów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu. Co robi, że tak wygląda?

Śmiało można stwierdzić, że Małgorzata Kożuchowska jest jedną z tych gwiazd, dla których upływający czas jest bardzo łaskawy, a wręcz im sprzyja. Ostatnio Małgorzata Kożuchowska udostępniła na instagramowej relacji zdjęcie, na którym pokazała się bez makijażu. Nie da się ukryć, że w naturalnym wydaniu wygląda równie zjawiskowo, co w pełnym makijażu na czerwonym dywanie. Jaki jest zatem sekret świetnego wyglądu aktorki?

Małgorzata Kożuchowska bez makijażuMałgorzata Kożuchowska bez makijażu https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_

- Nic nie jest w stanie zastąpić snu czy odpoczynku. To widać najlepiej po urlopie, gdy wracamy zrelaksowani, wypoczęci, a skóra wygląda młodo" - powiedziała kiedyś Małgorzata Kożuchowska w wywiadzie dla magazynu "VIVA!". - Suplementacja, uważam, że jest bardzo dobra, nieszkodliwa i służy zdrowiu, a oprócz tego właśnie również i urodzie. A oprócz tego wszystkie te rzeczy, które są związane z tak zwanym slow any-aging, czyli spowalniające efekty starzenia, przed którymi nikt z nas nie ucieknie. Od czasu do czasu mezoterapia, masaż Kobido - powiedziała z kolei w rozmowie z Party.pl. 

A co z dietą? - Staram się jeść rzeczy zdrowe i lekkie, czyli ta moja kuchnia jest raczej pozbawiona takich rzeczy tłustych, czy ciężkich. Jest dużo warzyw, jest sporo owoców. Staram się unikać glutenu i laktozy, ale nie jestem w tym do końca konsekwentna. Słucham swojego organizmu i kupuję produkty w miejscach, do których mam zaufanie. Dla mnie jest ważne, żeby ta żywność była dobra jakościowo. Absolutnie nie ma w mojej kuchni, to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, żadnego jedzenia śmieciowego, fast-food'ów i tak dalej. Tego po prostu nie ma, natomiast są słodycze, też w takich rozsądnych ilościach - zdradziła Małgorzata Kożuchowska podczas odpowiedzi na pytania fanek i fanów na swoim Instagramie.

Więcej o: