Oto najbardziej zamknięte w sobie znaki zodiaku. Te osoby nie lubią rozmawiać o uczuciach

Które znaki zodiaku są najbardziej zamknięte w sobie? Według astrologii są trzy typy osób czujących się najlepiej w swoim towarzystwie. Nie lubią rozmawiać o uczuciach, a sobotnie wieczory wolą spędzać z książką lub filmem. Czy jesteś jedną z nich?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Znaki zodiaku mogą odpowiadać za poszczególne cechy osobowości. Jak podają przewidywania astrologów, trzy z nich są szczególnie zamknięte w sobie. O jakie osoby chodzi?

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Panna - samotnik, który nie cierpi rozmawiać o swoich uczuciach

Pomimo bycia mocno zamkniętymi w sobie, osoby spod znaku panny są zwykle lubiane przez innych. Wszystko dzięki ich szczerości i trafnym spostrzeżeniom. Ludzie urodzeni między 22/23 sierpnia a 22/23 września nie boją się mówić bliskim nawet najbardziej bolesnej prawdy. Jedyne rozmowy, które mogą wyprowadzić panny z równowagi, dotyczą uczuć. 

Waga - wycisza się w samotności

Większość wag potrzebuje mieć bezpieczną przystań, w której będą mogli spędzić kilka chwil sam na sam ze sobą. Osoby spod tego znaku wydają się zwykle pozbawione uczuć, jednak to tylko pozory. Mocniejsze emocje skrywane są przez nich pod maską obojętności, jednak w rzeczywistości boją się odrzucenia i zranienia. 

Skorpion - często wychodzą ze swojej strefy komfortu

Na pierwszy rzut oka skorpiony mogą wydawać się duszami towarzystwa. Często wychodzą na imprezy i dobrze odnajdują się w różnych grupach. Zwykle jednak, do naładowania baterii potrzebują spędzenia chwili w samotności. Kiedy poznają nowych ludzi, czują się nieswojo, jednak nie dają tego po sobie poznać.

Byk - stabilizacja jest dla nich najważniejsza

Byki nie znoszą nieprzewidzianych sytuacji. Najlepiej czują się, gdy mogą kontrolować swoje otoczenie. Głośne festiwale i chaotyczne imprezy z pewnością nie są ich ulubionymi miejscami. Wystarcza im wąskie grono znajomych, z którymi okazjonalnie spotykają się na domówkach. Weekendy najczęściej spędzają w domu przy książce lub filmie.

Więcej o: