Magda Gessler pokazała zdjęcie mamy. Chce uciąć spekulacje. "Zostawcie mnie w spokoju"

Magda Gessler podzieliła się z fanami zdjęciem swojej mamy z młodości. W ten sposób chce odpowiedzieć na hejt, z którym się mierzy. Czy są do siebie podobne?

Magda Gessler jest bardzo aktywna na Instagramie. Słynna restauratorka szczególnie chętnie publikuje swoje selfie, czyli zdjęcia wykonywane samemu sobie telefonem trzymanym w dłoni. Gwiazda ma 69 lat i wciąż wygląda świetnie. Oprócz charakterystycznych loków uwagę przyciągają również pełne usta restauratorki. Okazuje się jednak, że Magda Gessler musi mierzyć się z hejtem. Postanowiła na niego odpowiedzieć. 

 

Magda Gessler publikuje zdjęcie mamy. Chce spokoju

Magda Gessler postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem swojej mamy, Olgi Ikonowicz. Fotografia pochodzi z 1975 roku. Restauratorka tak wspominała kiedyś mamę: 

Ona dawała mi całe bezpieczeństwo świata mądrość, smak, gust, dobre maniery, miłość. To ona mówiła mi na pocieszenie, że po burzy wychodzi słońce. Brak mi jej szalenie

Zdjęcie ma być odpowiedzią na atakujące komentarze części internautów, którzy zarzucają Magdzie Gessler korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Restauratorka zwraca uwagę, że jej mama również była posiadaczką pięknych, pełnych ust, a wtedy nikt nie korzystał jeszcze z botoksu. Gwiazda zapewnia, że jej uroda to prezent od mamy i taty, a nie efekt zabiegów. W opisie posta napisała: 

Przestańcie spekulować na temat mojej urody. (...) Zostawcie mnie w spokoju. Przykro się czyta bzdury i zawistne komentarze. 
 

Trzeba przyznać, że Magda Gessler faktycznie jest bardzo podobna do swojej mamy. Łączą je nie tylko pełne usta, ale też zbliżone rysy twarzy. Tego samego zdania są fani restauratorki. W komentarzach pod postem można było przeczytać: 

Bardzo Pani podobna do mamy. A ludzie, którzy zazdroszczą są po prostu nieszczęśliwi. 
O rany, jest Pani kopią mamy. 
Jest Pani bardzo podobna do mamy. I ta cudowność i nietuzinkowość, która od Pani bije na pewno też jest po mamie!

Czy również dostrzegacie podobieństwo? 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: