Umierająca kobieta nagrała filmik dla następnej żony swojego męża. "Masz szczęście"

- Nigdy nie poznam twojego imienia, ale masz szczęście (...) Dziękuję, że kochasz mojego męża. Przepraszam. Jestem o ciebie taka zazdrosna. Będziesz mieć życie, jakiego naprawdę chciałam - mówi na wzruszającym nagraniu, które na TikToku obejrzało ponad 3,6 mln osób.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Przedwczesny poród, infekcja u matki, dziecko na OIOM-ie, a do tego COVID. Poruszająca historia w "Mamy czas"

W zeszłym roku Emily urodziła córeczkę, która niestety straciła swoje życie, zanim to w ogóle zdążyło się zacząć. Kobieta niemal straciła przy tym również swoje życie i od tego momentu walczy z wieloma komplikacjami. Straciła większość głównych narządów w swoim ciele i od miesięcy walczy o życie, czekając na przeszczep. Kobieta postanowiła stworzyć na TikToku profil, na którym zostawia wiadomości dla swojej rodziny i przyjaciół "na wypadek, gdyby umarła".

Zostawiła wiadomość dla następnej żony swojego męża. "Będziesz mieć życie, jakiego naprawdę chciałam"

W jednym ze swoich filmików Emily postanowiła zostawić wiadomość dla następnej kobiety, którą pokocha jej mąż i która zostanie jego żoną, gdy jej już nie będzie. Wideo obejrzane zostało ponad 3,6 mln razy. - Cześć, nigdy nie poznam twojego imienia, ale chciałam zacząć od podziękowania. Dziękuję, że kochasz mojego męża. Przepraszam. Jestem o ciebie taka zazdrosna. Będziesz mieć życie, jakiego naprawdę chciałam (...) Na naszym ślubie opowiedziałam historię o tym, jak się w sobie zakochaliśmy. Łzy napłynęły mi do oczu i nie wyobrażałam już sobie dnia bez niego. Teraz jestem załamana, że muszę sobie wyobrazić, jak on żyje beze mnie. Ale te dni będą lepsze z tobą (...) Zasługuje na to, by być kochanym. Jest kreatywny, inteligentny, kochający - powiedziała w pierwszej części nagrania.

- Jesteś najszczęśliwszą dziewczyną na świecie, podążającą moimi śladami i bardzo się cieszę, że go znalazłaś (...) Jesteś najszczęśliwszą dziewczyną na świecie i jestem wdzięczna, że dał ci szansę, i zdecydował się ponownie pokochać. Kimkolwiek jesteś, dbaj o siebie, kochaj siebie, bądź dumna z tego, kim jesteś. Bądź dobra dla Ryana. Daj mu przestrzeń. Pozwól mu być sobą, kochaj go za to, kim jest, a będzie najlepszym mężem. Dziękuję za kochanie mojego Ryana. Jest teraz twój. Do zobaczenia po drugiej stronie - zakończyła.

Pod wzruszającym postem kobiety pojawiło się wiele komentarzy:

Wyszłam za mąż po tym, jak jego żona zmarła na raka, a jego dzieci i wnuki są przeze mnie bardzo kochane, i zawsze rozmawiamy o ich mamie/babci
Jestem mężczyzną, a ty doprowadziłeś mnie do płaczu. Dziękuję, że dzielisz się swoją historią
Podziwiam, że kochasz go tak bezinteresownie
Jesteś inspiracją dla nas wszystkich, dla kobiet. Jesteś silna i piękna
Potrzeba tak wiele siły i bezinteresowności, aby powiedzieć wszystko to, co powiedziałaś. Jesteś taką piękną duszą
To zdecydowanie najlepszy TikTok, jaki kiedykolwiek oglądałem. Jesteś piękną kobietą, tak bezinteresowną i kochającą. Niech Bóg błogosławi twoją duszę i złagodzi wszystkie twoje cierpienia

- czytamy.

Więcej o: