W wieku 17 lat wygrała milion. Potem zaczęła opłacać mężczyzn, żeby byli z nią w związku. Teraz ma Only Fans

Jane Park to kobieta, która w wieku 17 lat wygrała milion w loterii Euromillions. Szybko jednak pieniądze stały się jej przekleństwem...

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

Jako 17-latka Jane Park wygrała na loterii milion funtów. Szybko jednak okazało się, że pieniądze stały się jej nieszczęściem

 

Jane Park pochodząca z Edynburga w 2013 roku wygrała na loterii milion funtów. Coś, co mogło się wydawać spełnieniem marzeń oraz drzwiami do spokojnego i dostatniego życia, stało się jej przekleństwem. Dziś kobieta żałuje wzięcia udziału w loterii.

Jane Park po wygraniu miliona funtów stała się jedną z najmłodszych milionerek w Wielkiej Brytanii. Na początku nie mogła uwierzyć w swoje szczęście, jej babcia, przepowiedziała jednak nadchodzące nieszczęście...

Pamiętam słowa mojej babci, która stwierdziła, że wygranie tylu pieniędzy jest jak podarowanie dziecku odbezpieczonej broni

- wyznała w jednym z wywiadów kobieta.

 

Zaczęła od wydawania fortuny na nieruchomości, ubrania i przyjemności, na które kiedyś nie mogła sobie pozwolić

Jane Park po wygraniu miliona funtów zaczęła od zakupienia trzech luksusowych posiadłości. Kupowała sobie również drogie ubrania i wszystko, czego kiedykolwiek pragnęła.

Szybko okazało się jednak, że pieniądze nie są w stanie kupić jednej rzeczy, której Jane pragnęła najbardziej...miłości.

Jane stwierdziła jednak, że pieniądze mogą kupić nam wszystko. Postanowiła wtedy zaoferować 60 tysięcy funtów rocznie, mężczyźnie, który na co dzień będzie dotrzymywał jej towarzystwa.

Zobacz wideo Najgłośniejsze konflikty polskich gwiazd. Żył nimi cały show-biznes

Mimo desperacji Park nie udało się kupić miłości. W pogoni za upragnionym szczęściem kobieta zaczęła eksperymentować ze swoim wyglądem.

Milionerka postanowiła poddać się kilku operacjom plastycznym w nadziei, że jeśli wyleczy się z kompleksów, miłość do niej przyjdzie. Nie wiedziała wtedy, że czeka ją prawdziwe piekło.

 

OFERTY AVANTI24.PL: Prezentujemy modne sukienki na wiosnę 2023. Plisowana maxi w kwiaty została stworzona po to, by eksponować atuty!

Młoda milionerka postanowiła poddać się operacji powiększenia pośladków. Na zabieg poleciała do Turcji

Jane miała problemy z akceptacją swojego ciała. Postanowiła wyleczyć swoje kompleksy przy pomocy chirurga plastycznego. Kobieta zdecydowała się skorzystać z usług kliniki w Turcji. Okazało się jednak, że zabieg nie poszedł zgodnie z planem, a operację kobieta niemal przypłaciła życiem.

Po powrocie do kraju okazało się, że kobieta ma sepsę. Spędziła w szpitalu miesiąc, walcząc o swoje życie.

Obecnie Jane Park zarabia poprzez stronę OnlyFans, na której udostępnia swoje intymne zdjęcia. W 2022 roku dzięki działalności na tej stronie zarobiła kolejny milion funtów.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: