Ostatnia cyfra roku urodzenia dużo o tobie mówi. Czego możesz się dzięki niej o sobie dowiedzieć?

Popularna jest wiara w to, że znaki zodiaku świadczą o różnych cechach charakteru. Nie inaczej może być w przypadku ostatniej cyfry z roku urodzenia. Okazuje się, że można dzięki niej uzyskać wiele informacji. Czy wiedziałaś, co się pod nią kryje?

Zwrócenie uwagi na ostatnią cyfrę w dacie urodzenia może być interesującym sposobem na określenie cech charakteru człowieka. Numerologia często kryje wiele tajemnic. Niektórzy wierzą, że to właśnie cyfry wpływają na wiele naszych zachowań. Co się pod nimi kryje? Pamiętaj, by do opisu poniższych cyfr podchodzić z przymrużeniem oka i traktować zabawę z dystansem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - skorpion

Ostatnia cyfra roku urodzenia zdradza więcej, niż podejrzewasz. O czym świadczy?

  • 0 - Cyfra może świadczyć o szczodrości i niezwracaniu większej uwagi na dobra materialne. Takie osoby zazwyczaj uchodzą za towarzyskie i skłonne do podejmowania ryzyka.
  • 1 - Te osoby często lubią podejmować działania samodzielnie i rzadko proszą o pomoc. Wierzą, że same najlepiej wykonają zadanie i są pewne siebie.
  • 2 - Dwójki często lubią pracę w grupie i podejmują decyzje na podstawie zdania innych. Zazwyczaj cechuje je empatia i wrażliwość na krzywdę. To dobrzy przyjaciele.
  • 3 - Cyfra może świadczyć o pogrążaniu się w marzeniach i rozwiniętej wyobraźni. Humor tych osób często jest doceniany przez innych. Trójki często są dobrymi doradcami.
  • 4 - Czwórki zazwyczaj uchodzą za towarzyskie, przyjacielskie i godne zaufania. Są lubiane w towarzystwie i często zaskakują trafnymi poradami i ciekawymi pomysłami. Zdarza się, że rozpiera je energia.

Charakter człowieka a ostatnia cyfra w roku urodzenia. Czy tak postrzegają cię inni?

  • 5 - Te osoby mogą przedkładać potrzeby innych ponad swoje. Zazwyczaj są bezinteresowne i dobre, dlatego inni je doceniają.
  • 6 - Szóstki często zwracają uwagę na to, jak ważne są dobre relacje z innymi. Nie lubią kłamstwa i nade wszystko cenią sobie u rozmówców szczerość.
  • 7 - Cyfra może reprezentować duże szczęście. Siódemki często zwracają baczną uwagę na przyjaciół i wierzą, że zawsze mogą na nich polegać. Lubią aktywne rozrywki i rzadko się nudzą.
  • 8 - Ósemki mogą uchodzić za pracowite. Często wierzą w ogromne znaczenie pracy. Zazwyczaj są ambitne i lubią przewodzić grupie.
  • 9 - Numerologiczne dziewiątki bywają pełne współczucia dla innych. Nie boją się obdarzyć pomocą. Często zwracają uwagę na detale i dążą do doskonałości.
Więcej o: