Roxie Węgiel została "macochą"! Jej starszy o 8 lat chłopak ma syna. Co na to rodzice?

W Internecie już od jakiegoś czasu krążyły spekulacje na temat nowego chłopaka Roksany Węgiel. Zaintrygowani tematem fani próbowali po najmniejszych detalach udostępnianych przez piosenkarkę, ustalić kim jest jej nowy partner. Dziś 18-latka otwarcie mówi o swojej "świeżej" relacji. Na jaw wyszły zaskakujące fakty!

Roksana Węgiel swoim nowym związek pochwaliła się w mediach społecznościowych jeszcze w zeszłym roku. Od tego czasu relacja ta wzbudzała niemałe zainteresowanie. 18-letnia piosenkarka postanowiła jednak z początku nie ujawniać tożsamości swojego chłopaka. Fani na własną rękę po najmniejszych detalach wyśledzili jednak, o kogo chodzi. Dziś już sama artystka potwierdziła, kim jest "wybraniec jej serca". 

 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kim jest nowy chłopak Roksany Węgiel! Gwiazda zdradziła szczegóły 

Zobacz wideo Roksana Węgiel w związku na odległość

Niedawno z okazji swoich 18-stych urodzin Roksana Węgiel udzieliła wywiadu dla onet.pl, w którym po raz pierwszy postanowiła opowiedzieć otwarcie o swojej nowej relacji. Okazuje się, że wybrankiem młodej gwiazdy jest 26-letni Kevin Mglej. Mężczyzna jest na co dzień pisarzem piosenek. Wiadomo również, że ma on syna ze związku z aktorką Malwiną Dubowską, co wywołało w sieci niemałą sensację! 

Roxie i Mglej poznali się przez pracę w studio i razem z Jeremim Sikorskim wspólnie napisali praktycznie całą płytę "13+5". Jak przyznała młoda piosenkarka, była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. O swoim nowym partnerze wypowiada się publicznie bardzo ciepło i nie powstrzymuje się przed szczerymi wyznaniami. 

Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu.
 

Roxie zdradziła jak na nowy związek zareagowali rodzice. Padły ostre słowa?

Roksana Węgiel nigdy nie ukrywała, że ma ona ze swoimi rodzicami bardzo bliską relację i zawsze na każdym etapie swojego życia i dynamicznie rozwijającej się kariery mogła liczyć na ich wsparcie. Jak rodzice młodej gwiazdy zareagowali na jej nowy związek? Okazuje się, że rodzina Roxie i tym razem postanowiła wspierać piosenkarkę z jej decyzją. 

Rodzice nie mają z tym żadnego problemu, o tym opowiada też piosenka "Kiedy dorosnę". Kevin ma z nimi super kontakt tak samo, jak z moimi braćmi.

- zdradziła Roksana Węgiel.

Ponadto Roxie postanowiła podzielić się z fanami historię miłości jej rodziców. 

To bardzo ciekawe, ponieważ historia zatacza koło. Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami — moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem.

- opowiedziała w wywiadzie gwiazda. 

 
Więcej o: