Wyszła z siłowni ze łzami w oczach. Nie spodziewała się, że usłyszy coś takiego

23-latka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami na TikToku przykrą historią, która spotkała ją na siłowni. Przypadkowo usłyszała bowiem niemiły komentarz innej kobiety na jej temat. Czegoś takiego się nie spodziewała. - Do diabła! Byłam naprawdę w szoku - wyznała.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo W sieci "Mama na obrotach" jest prawdziwą gwiazdą, ale czy ludzie rozpoznają ją na ulicy?

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, makijaże, stylizacje, a także zaskakujące triki i porady. Dużą popularnością cieszą się również profile osób chętnie dzielą się w sieci różnymi sytuacjami i historiami ze swojego życia.

Na siłowni usłyszała przykry komentarz. Nie spodziewała, że tak zareaguje: "Zraniło to moje uczucia"

23-letnie użytkowniczka TikToka podzieliła się w sieci nagraniem, w której opowiedziała o nieprzyjemnej sytuacji, jaka spotkała ją na siłowni. - Zamierzałem użyć maszyny, jakiś facet był tuż obok, ale się pakował. Zapytałam, czy używa sprzętu, powiedział, że kończy, tylko musi go wyczyścić. Powiedziałam: "Możesz iść, przetrę go za ciebie". Podziękował - opowiada. Nagle podeszła do niego dziewczyna i zrobiła dziwną minę. - Miałam włączone słuchawki, ale moja muzyka była zastopowana. Usłyszałam, jak mówi: "Zapytała tylko pytała o maszynę". Ona zachichotała i powiedziała: "Nie sądziłam, że flirtujesz z Killer Sally" - relacjonowała, wyjaśniając, że chodziło o postać z serialu dokumentalnego o kulturystce, która zabiła swojego męża. - Uważam, że Sally była ładna, ale wiedziałam, że nie to miała na myśli - wyznała. Przyznała również, że nie poradziła sobie z tym tak, jak myślała. Wcześniej myślała, że ??gdyby została znieważona na siłowni, "uderzyłaby kogoś w głowę hantlem".  

Zdecydowanie myślała, że z tobą flirtuje i była bardzo niepewna siebie

- skomentowała jedna z osób.

Być może. Myślę po prostu, że ona miała na myśli, że nie chciałaby wyglądać tak jak ja, co jest naturalne i w porządku, ale jednak wolałabym tego nie słyszeć

- odpowiedziała 23-latka. - Do diabła! Byłam naprawdę w szoku, myślałam, że takie rzeczy się nie zdarzają, ale mam cholerną nadzieję, że to się nigdy więcej nie powtórzy - napisała pod innym komentarzem.

Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy:

Zdecydowanie widać było jej niepewność
To, co myślą o tobie ludzie, którzy cię nie znają, jest odzwierciedleniem ich niepewności
Wyraźnie poczuła się zawstydzona. To jej problem, nie twój
Co za niegrzeczna, żałosna baba
Jesteś piękna. Jesteś silna. To onieśmielające dla wielu kobiet 
Przykre, że coś takiego miało miejsce. Ludzie potrafią być złośliwi bez powodu

- czytamy.

Więcej o: