Magda Gessler wzięła trzeci ślub! Teraz ujawniła szczegóły wesela

Weselne dzwony już po raz trzeci zabiły dla Magdy Gessler! Restauratorka z początku nie planowała chwalić się w mediach społecznościowych swoim kolejny ślubem. Jednak kiedy jedna z internautek nazwała jej partnera "tylko przyjacielem" prowadząca programu "Kuchenne rewolucje" szybko naprostowała sytuację.

Znana polska restauratorka i celebrytka — Magda Gessler od przeszło 15 lat dzieli życie z mieszkającym w Kanadzie Waldemarem Kozerawskim. Na co dzień mężczyzna jest cenionym lekarzem i prowadzi własną klinikę medycyny estetycznej w Toronto.

"Kreatorce smaku i stylu" oraz jej ukochanemu nie przeszkadzają dzielące ich na co dzień tysiące kilometrów. Najbliżsi z otoczenia pary potwierdzają, że tworzą oni wyjątkowo zgrany duet. Co więcej, niedawno prowadzące programu "Kuchenne rewolucji" zdradziła, że ponownie stanęła na ślubnym kobiercu!

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Magda Gessler opowiedziała o początkach nowej relacji. "Wiedziałam, że to ten właściwy"

Para poznała się prawie czterdzieści lat temu na jednym z przyjęć zorganizowanych u kompozytora Andrzeja Szpilmana. Magda Gessler i Waldemar Kozerawski spotkali się ponownie wiele lat później w restauracji "U Fukiera". W jednym z wywiadów udzielonych dla dwutygodnika "Viva" restauratorka zdobyła się na szczere wyznanie. 

Nie mogłam wejść. Miałam całkiem miękkie nogi. Chodziłam naokoło Fukiera przez godzinę, zanim odważyłam się otworzyć drzwi. A on siedział tuż przy wejściu, w rogu stołu. [...]

- opowiedziała Gessler. 

Podał mi te róże i przytulił. I w tym momencie zostałam odczarowana. Jednym pocałunkiem wyleczył mnie z Mariusza. Wiedziałam, że to ten właściwy mężczyzna i że nic się nie zmieniło. Powiedział: "Już nie uciekniesz mi drugi raz

- tak restauratorka wspominała początki relacji z Kozerawskim. 

Magda Gessler ponownie wyszła za mąż! Ujawniła szczegóły wesela 

Ostatnio Magda Gessler na swoim facebookowym profilu zaskoczyła jednak wszystkich. Okazało się, że w czerwcu ubiegłego roku ponownie wyszła za mąż! Restauratorka ma ze sobą już dwa małżeństwa — z niemieckim dziennikarzem Volkhartem Müllerem, z którym ma syna Tadeusza, oraz z Piotrem Gesslerem. Podczas tej drugiej relacji na świat przyszła jej córka Lara. 

Teraz celebrytka postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych, że niedawno została żoną Waldemara Kozerawskiego. Jakiś czas temu Gessler pochwaliła się na Facebooku zdjęciem z wyjazdu do Austrii, na którym zapozowała razem z parterem. Gdy użytkownicy komentowali, że świetnie wygląda z mężem, jedna z internautek przypomniała, że lekarz jest partnerem, a nie mężem. Prowadząca programu "Kuchenne rewolucje" natychmiast postanowiła zareagować. 

Było wesele ekumeniczne w Krakowie na 180 osób, pod Teatrem Starym. Śpiewało nam na szczęście 80 górali. 25 czerwca. Obrączki i przysięga w dorożce

Tym samym dowiedzieliśmy się, jak wyglądało wesele Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego. Jak można domyślać się z opisu, przyjęcie nie należało do najtańszych. 

Więcej o: