Kasia Cichopek podzieliła fanów swoimi włosami. "Zniszczone jak Polska przez PIS"

Katarzyna Cichopek udostępniła zdjęcie z planu programu "You Can Dance", w którym została jurorką. Jej stylizacja z pazurem spodobała się fanom, ale część z nich zwróciła uwagę na inny szczegół, a mianowicie włosy 40-latki.

Katarzyna Cichopek od lat wciela się w rolę Kingi Zduńskiej, dzięki której pokochały ją miliony widzów. Od jakiegoś czasu realizuje się nie tylko jako aktorka, ale również prowadząca programu "Pytanie na śniadanie". Kariera 40-latki nie zwalnia tempa i obecnie będzie można ją też podziwiać jako jurorkę w programie "You Can Dance. Nowa generacja". Ostatnie zdjęcie z planu wzbudziło na Instagramie duże zainteresowanie fanów przez jeden szczegół. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek opublikowała wyjątkowe nagranie z córką

Katarzyna Cichopek w "You Can Dance". Wielu fanów nie kryło zachwytu 

Po pierwszym odcinku tanecznego show pod instagramowym postem Katarzyny Cichopek pojawiło się mnóstwo komentarzy. Większość fanów była pod wrażeniem i gratulowała 40-latce debiutu w roli jurorki:

Super byłaś w jury gratuluję
Jako rola jurora, pełen profesjonalizm
Świetnie sprawdziła się Pani jako juror
Jesteście Państwo doskonałą ekipą Jurorów.
 

Cichopek udostępniła zatem nowe zdjęcie z planu programu, zapraszając widzów do obejrzenia kolejnego odcinka. Wiele osób nie mogło oderwać wzroku od stylizacji aktorki, na którą złożyły się szorty eksponujące szczupłe nogi, prosty czarny top, skórzana kurtka z ćwiekami oraz klasyczne, czarne szpilki. Część obserwatorów zwróciła jednak uwagę na niepokojący szczegół. 

Włosy Katarzyny Cichopek wywołały burzę w komentarzach. "Aż boli jak się patrzy"

To właśnie fryzura Cichopek stała się przedmiotem dyskusji w komentarzach. Fani stwierdzili, że jej włosy wyglądają na bardzo zniszczone:

Włosy i makijaż to jakaś pomyłka
Włosy tragedia... chyba popalone
Bardzo zniszczone włosy 
Aż boli jak się patrzy na włosy...
Super Pani wygląda tylko włosy jakieś takie…spalone?

Jeden z obserwatorów postanowił skomentować włosy Cichopek w bardziej obrazowy sposób: 

Włosy zniszczone jak Polska przez PIS.
 
Więcej o: