73-letnia modelka zaskoczyła nagraniem z siłowni. Niebywałe! "Wiek to tylko liczba"

Mimo że Colleen Heidemann w 2022 roku skończyła 73 lata, nadal pracuje jako modelka, a z dojrzałego wieku uczyniła swój ogromny atut. Dla niej liczy się tylko motto: "Jeśli nie teraz, to kiedy?". Na Instagramie podzieliła się filmikiem z siłowni, na którym pokazała, jak ćwiczy. Wielu osobom opadły szczęki. - Jak można tak bajecznie wyglądać na siłowni? - komentują.

Więcej o gwiazdach i modelkach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ma 70 lat, a energią zaraża młodsze pokolenia. Irena Wielocha o tym, jak została influencerką

Wiele modelek decyduje się przejść na emeryturę jeszcze przed 40. rokiem życia, ale nie Colleen Heidemann. 73-letnia influencerka ze Stanów Zjednoczonych łamie schematy i pokazuje wielu kobietom na całym świecie, że nigdy nie należy rezygnować ze swoich marzeń. Od kilku lat robi furorę w sieci, ale to nie koniec. W jednym z wywiadów zdradziła, że chciałaby spróbować swoich sił w aktorstwie. - Pasjonuje mnie oglądanie starszych kobiet obsadzanych w głównych rolach poza tradycyjnym, stereotypowym wizerunkiem babci - powiedziała.

Colleen Heidemann pokazała nagranie z siłowni. 73-letnia modelka pokazuje, że wiek to tylko liczba

Colleen Heidemann na swoim instagramowym profilu podzieliła się krótkim nagraniem z siłowni, na którym pokazała, jak dba o swoją sprawność fizyczną. - Moje ciało zmienia się tak szybko na tym etapie życia, że gdy tylko odpuszczę na kilka dni, czuję niepokojący początek sztywności. Odmawiam się temu poddać. Pilates, nadchodzę!!! - napisała. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, którzy są pod wrażeniem wyglądu i kondycji 73-letniej modelki:

Chciałabym być tak fantastyczna
Mam 45 lat i jest zaskakujące jak sztywno i niekomfortowo się czuję, jeśli robię sobie "przerwę" od ćwiczeń. To alarmujące i otwiera oczy
Jak można tak bajecznie wyglądać na siłowni? Ikona!
Jesteś niesamowita!!!
Chciałabym wyglądać tak dobrze jak ty, gdy osiągnę ten wiek
Jesteś taką inspiracją!
Udowadniasz, że wiek to tylko liczba
Gdybym tylko wyglądała tak elegancko, gdy ćwiczę

- czytamy.

 

Co robi Colleen Heidemann, że w wieku 73-lat jest w takiej formie?

Oprócz regularnych ćwiczeń modelka przyznaje, że obecnie jeszcze bardziej niż w młodości myśli o tym, co ląduje na jej talerzu. W swojej diecie kładzie nacisk na surowe lub grillowane warzywa. Je bardzo mało mięsa, jak już to kurczaka lub wołowinę, ale zdarza się to tylko kilka razy w roku. Od czasu do czasu pozwala sobie na małą ilość gorzkiej czekolady. - Szczerze wierzę, że stymulacja fizyczna i umysłowa jest konieczna, by mieć lepsze życie, które, miejmy nadzieję, pozwoli na znacznie więcej osobistej wolności, godności, dumy i samodzielności! - mówi.

 
Więcej o: