Przez półtora roku wrzucał codziennie 5 zł do słoika. "Ile tego jest!". Kwota zwala z nóg

Niektórzy, chcąc zaoszczędzić, wpłacają pieniądze na lokaty czy konta oszczędnościowe. Inni wolą tradycyjne sposoby takie jak skarbonka. Jeden z użytkowników TikToka na swoim profilu opublikował nagranie, w którym pochwalił się, ile pieniędzy udało się odłożyć jego tacie. Kwota zwala z nóg.

Inflacja już jakiś czas temu zapukała Polakom do drzwi. Wiele osób zaczęło oszczędzać. Są różne sposoby na to, by podreperować domowy budżet. Jednym z nich może być świnka skarbonka. Okazuje się, że ten sposób pokochali internauci. Kiedyś pisaliśmy o parze, której udało się uzbierać naprawdę sporą kwotę. Możecie o tym przeczytać TUTAJ

Codziennie wrzucał 5 zł do słoika. Po półtora roku policzył, ile udało mu się zebrać 

Dawid Rybacki opublikował na TikToku nagranie, w którym pochwalił się, że jego tata codziennie przez około półtora roku wrzucał 5 zł do słoika. Teraz przyszedł czas, żeby policzyć, ile ostatecznie udało mu się zebrać. 

Słoik ważył prawie 9 kg. Jak widzicie, wypchany jest po brzegi. Nie dało się już nic do niego wrzucić. 

- mówi na nagraniu. 

Słoik oklejony był taśmą, dlatego na samym początku nie było widać, ile pieniędzy tak naprawdę jest w środku. Tuż po tym, jak taśma zniknęła widać, że słoik jest pełen pięciozłotówek. - "Zobaczcie, ile tego jest" - słyszymy. 

folia aluminiowa Połóż kulkę aluminiową przy zlewie. To świetny sposób na oszczędzanie!

Ostatecznie na samym końcu dowiadujemy się, ile mężczyzna zebrał przez niespełna półtora roku. W komentarzach internauci zgadywali, że może to jest 3 tys. a może 5 tys. 

Łącznie przez półtora roku udało się zebrać 5985 zł.

- dowiadujemy się. 

Internauci byli ciekawi, co z pieniędzmi zrobi ich właściciel. Okazuje się, że cel zbiórki był jasno określony i niecałe 6 tys. złotych przeznaczy na kupno nowego Harley'a. Większość komentujących przyznała, że kwota zrobiła na nich naprawdę spore wrażenie i sami zaczną odkładać w ten sposób pieniądze

Muszę to zrobić. 
Dobra, idę szukać słoika.

A wy w tym roku planujecie oszczędzać? 

Agnieszka Sienkiewicz Agnieszka Sienkiewicz zdradziła proste patenty na oszczędzanie

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: