Ma już "tureckie zęby", teraz chce "rosyjski nos". Wydała już 2 mln zł na operacje plastyczne

Kasia Alexander, czyli Laluna Unique, uczestniczka programu "Królowe życia" słynie z zamiłowania do operacji plastycznych. Niedawno wróciła z Turcji, gdzie wstawiła sobie nowe zęby.

Program TTV "Królowe życia" zniknął z anteny, jednak celebrytki biorące udział w programie wciąż są aktywne w mediach. Laluna Unique zebrała na Instagramie ponad 440 tysięcy obserwujących. Kobieta nie kryje, że uwielbia operacje plastyczne i wystawne życie.

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Laluna Unique o operacjach plastycznych. "Nie planuję na tym poprzestać"

Kasia Alexander, czyli Laluna Unique, przeszła wiele operacji plastycznych. Laluna nie ukrywa, że nie widzi niczego złego w poprawianiu urody. Niedawno na Instagramie pochwaliła się nowymi zębami, które zrobiła w klinice w Turcji. Celebrytka była dumna z hollywoodzkiego uśmiechu, ale nie planuje na tym poprzestać.

W ramach akcji Q&A na Instagramie zapytana przez obserwatorkę o kolejne operacje, nie zwlekała z odpowiedzią. – Chcę nowy nos, mniejszy, rosyjski. Foxy oczy, czyli na Bratz. Lifting nóg. Plazma na brzuch i ciało, czyli docięcie mięśni i wywalenie resztek tłuszczu. Plecy, ręce. Nie wiem, czy lekarz się zgodzi na tyle rzeczy. Pewnie znowu się na mnie wydrze i rozłoży na dwa razy. A więc trzeba będzie podjąć decyzję – przyznała w relacji w mediach społecznościowych. Dodała, że jedna z operacji, jaką planuje, jest bardzo inwazyjna. – Gdybym nie robiła nóg, to zrobiłabym całą resztę. Lifting ud, plastyka, jest mega inwazyjną operacją. Nie wiem, jak ja będę chodziła, bo będę miała cięcie na nogach wewnątrz ud. Robię sobie mega szczupłe uda.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Hollywoodzkie uśmiech "Królowej życia". Celebrytka wykonała zabieg w Turcji

Laluna wrzuciła krótki film, gdzie prezentuje efekty zabiegu w Turcji. Śnieżnobiałe zęby przywodzą na myśl hollywoodzkie uśmiechy. Celebrytka wydaje się zadowolona z efektu.

 
Więcej o: