Kiedyś nosiła rozmiar 48, dziś 36. Metamorfoza w programie miała ją odmłodzić. "To nieporozumienie"

Kobiety zgłaszają się do programu "10 lat młodsza w 10 dni" z chęcią przejścia spektakularnej metamorfozy. Jaki efekt był w przypadku 35-letniej Małgorzaty? Ostatni odcinek wzbudził wiele emocji w komentarzach internautów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"10 lat młodsza w 10 dni"  to program na antenie Polsat Cafe, który zebrał spore grono widzów, którzy regularnie go śledzą. Kobiety pod okiem Mai Sablewskiej oraz sztabu specjalistów przechodzą nie tylko metamorfozę wizerunkową. Widzowie poznają również niesamowite historie uczestniczek, które zgłosiły się do programu. Cała przemiana zajmuje łącznie 10 dni i odbywa się bez jakichkolwiek operacji plastycznych. Co widać po licznych komentarzach w sieci, internauci nie zawsze są zadowoleni z efektów metamorfozy.

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Metamorfoza 35-letniej Małgorzaty. Niezwykła determinacja zachwyciła prowadzącą i widzów

W każdym odcinku "10 lat młodsza w 10" widzowie poznają historie dwóch kobiet, które zgłosiły się do programu z chęcią zmiany i metamorfozy w swoim życiu. W ostatnim odcinku popularnego formatu Polsat Cafe była 35-letnia Małgorzata. Kobieta pochodzi z Krapkowic, jest żoną oraz matką trójki dzieci. Na co dzień pracuje jako kierowca ciężarówki z cementonaczepą. W przeszłości Małgorzata nie czuła się atrakcyjnie, wręcz wstydziła się tego, jak wygląda. Problem stanowiła nadwaga oraz złośliwe komentarze ze strony rówieśników. Przed odchudzaniem 35-latka ważyła ok. 130 kg i nosiła rozmiar 48-50.

Na przerwach często przezywali mnie od wielorybów. To nie było łatwe.

Gdy schudła zmieniła rozmiar ubrań na 36-38. Zrzucenie kilogramów wiele ją jednak kosztowało, a kobieta zgłosiła się do programu z chęcią poczucia się znowu kobieco.

Schudnięcie bardzo mnie postarzyło. Potrzebuję zmiany, żeby dopiąć to, co sama zaczęłam. Chciałabym wreszcie wyglądać kobieco.

Pod filmem na Facebooku internauci chętnie komentowali efekty metamorfozy, oceniając:

Tragedia, dlaczego nie ubiorą jej normalnie?
Dla mnie bomba
To nieporozumienie
Nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać?
Wygląda jak sobowtór Patrycji Markowskiej.

Wynik sondy ulicznej. Przechodnie dawali 35-latce 40 lat

Stałym elementem każdego odcinka jest sonda uliczna. Przechodniom został zaprezentowany wizerunek Małgorzaty przed metamorfozą. Najczęstsze szacunku dotyczące wieku 35-latki to 40,45 oraz 37 lat. Pojawiły się również spostrzeżenia na temat zmarszczek mimicznych na szyi oraz twarzy, oraz przerzedzonych włosów. Kobieta w odbiorze wygląda na przepracowaną, zmęczoną i zaniedbaną.

Po przemianie ocena przechodniów się zmieniła. Tym razem po metamorfozie ocenili jej wygląd na 33 lata. Również sama uczestniczka, która nie mogła doczekać się efektów przemiany, stwierdziła, że w końcu czuje się pięknie i młodo. Na widok siebie w lustrze powiedziała z ekscytacją:

Mam wrażenie, że mi się to śni. Zacznę nosić krótkie spódniczki.
Więcej o: