Ma 57 lat, a ludzie dają jej 35. Zdradziła pięć trików na młody wygląd

Jedna z internautek wprawiła ludzi w osłupienie zdradzając, ile naprawdę ma lat. Wiele osób twierdzi, że wygląda dużo młodziej. Postanowiła więc zdradzić pięć swoich patentów, dzięki którym skutecznie opóźnia starzenie. - To ma sens. Muszę to zrobić - czytamy w komentarzach.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Sandra Kubicka pokazała swoją przedmakijażową pielęgnację

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, makijaże, stylizacje, a także zaskakujące triki i porady. 

Ludzie dają jej 35 lat. "Nie wyglądasz na swój wiek". Zdradziła swoje triki

57-letnia Gigi prowadzi na TikToku profil o tematyce urodowej, dzieląc się różnymi poradami związanymi z pielęgnacją skóry. W jednym z opublikowanych filmików zdradziła pięć swoich trików, dzięki którym utrzymuje młody wygląd i gładką cerę. 

- Numer jeden: gól twarz. Tak, po prostu to zrób. Numer dwa: używaj kwasu mlekowego zamiast kwasu salicylowego lub kwasu glikolowego. Jest powód, dla którego to działa na te małe krostki. Pij wodę przez cały dzień (...) Numer cztery: manualne złuszczanie skóry. Ja robę to raz na siedem do dziesięciu dni. Chemiczne środki złuszczające są świetne, ale nie ma to jak manualne złuszczanie twarzy. Numer pięć, i to jest ważne, odprowadzaj płyn limfatyczny ze swojej twarzy (...) To działa! Masuj twarz używając gua sha i odprowadzaj limfę z twarzy. Zrobi to dużą różnicę - powiedziała.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zaskoczonych wyglądem 57-latki internautek:

Nie wyglądasz na swój wiek
Myślę, że twoje rady są niesamowite, podobnie jak twoja skóra! Wyglądasz na 35 lat
Wyglądasz za młodo jak na 57 lat
Masz piękną skórę! Nigdy nie słyszałam, żeby ktoś wspominał o drenażu limfatycznym twarzy, ale to ma sens. Muszę to zrobić
Wyglądasz niesamowicie

- czytamy.

Więcej o: