Została zatrzymana na lotnisku. Myśleli, że ma 12 lat. "Nie chcieli mnie wpuścić do samolotu"

Cara Rose DiPietro dobrze wie, że wygląda młodo i na co dzień jej to nie przeszkadza, lecz takiego obrotu spraw, się nie spodziewała. Kobieta wybierała się w podróż, która rozpoczęła się niespodziewanym zatrzymaniem na lotnisku. Myśleli, że jest dzieckiem.

Zdarza się, że niektórzy biorą ją za dziecko. Wszystko dlatego, że Cara Rose DiPietro wygląda niezwykle młodo. Dziewczyna często jest pytana o dowód, gdy udaje się do baru i zdążyła już do tego przywyknąć. Jednak podczas podróży spotkała ją sytuacja, której zupełnie się nie spodziewała. Okazuje się, że podobne doświadczenia ma również wielu internautów.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska zachwyca figurą w stroju kąpielowym. "Chciałabym tak wyglądać w wieku 50 lat"

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Myśleli, że jest dzieckiem. To nie zdarzyło się pierwszy raz

Cara Rose DiPietro opublikowała na TikToku filmik, w którym podzieliła się niesamowitą historią. Kobieta wybierała się w podróż, lecz na lotnisku spotkała ją niespodziewana sytuacja. Gdy podeszła do bramek bezpieczeństwa, została zatrzymana. Pracowniczka spojrzała podejrzliwie na Carę i zapytała, czy nie ma przypadkiem 12 lat. Kobieta była zdumiona i została poproszona o pokazanie dowodu osobistego. TikTokerka przyznaje, że często spotyka się z sytuacjami, podczas których uważana jest za nastolatkę, lecz pierwszy raz coś takiego zdarzyło się na lotnisku. Co ciekawe, Cara ma 23 lata, a po opublikowaniu filmiku okazało się, że takie sytuacje spotykają wiele osób.

TikTok, który wzbudził wiele emocji. "Myśleli, że jestem nieletnia i nie mam opieki"

W komentarzach pod filmikiem udostępnionym przez Carę internauci dzielą się podobnymi historiami. Okazuje się, że wiele osób miało podobne doświadczenia podczas podróży, lecz takie sytuacje zdarzają się również w innych miejscach. Niektórzy otrzymują nawet specjalne zniżki dla dzieci, ponieważ na pierwszy rzut oka wyglądają jak osoby nieletnie. Większość z nich miała wówczas jednak ponad 20 lat.

Zostałam losowo wybrana podczas lotu do kontroli. Zapytali mnie, gdzie są moi rodzice. Byłam w szoku, bo mam 21 lat...
To samo spotkało mnie w restauracji. Kelnerka spojrzała na mnie i moją starszą siostrę. Zapytała, czy chcę dostać menu dla dzieci.
Mam 23 lata, a takie sytuacje przydarzają mi się codziennie.
Nie chcieli mnie wpuścić do samolotu, bo myśleli, że jestem nieletnia i nie mam opieki! Mam 28 lat!
Kiedyś dostałam zniżkę na karnety plażowe, ponieważ ratownik myślał, że mam mniej niż 15 lat. Miałam wtedy 22 lata.
Podróżowałam po Europie, gdy miałam 24 lata i zatrzymano mnie na lotnisku w Madrycie. Myśleli, że jestem osobą nieletnią bez opieki.
 
Więcej o: