Kożuchowska poznała męża w czasie pogrzebu Jana Pawła II. Ona miała 37 lat, on 28

Świat show-biznesu zna wiele par, w których to kobieta jest starsza od partnera. Ta różnica wieku nie była jednak przeszkodą, by stworzyć udany związek.
Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje stylizacje:

Mało kto wie, że Małgorzata Kożuchowska jest starsza od swojego męża, Bartłomieja Wróblewskiego, o dziewięć lat. Para po raz pierwszy spotkała się w 2005 roku w czasie pogrzebu Jana Pawła II. Wróblewski zaczął chodzić na spektakle aktorki i wysyłać kwiaty. Pobrali się w 2008 roku, a sześć lat później na świat przyszedł ich syn. 

- Na schodach zobaczyłam chłopaka. Boże, jaki młody, przemyka mi przez głowę. Myślałam, że kwiaty przesyła dojrzały mężczyzna. Głupia sytuacja. Co robić? Umówiliśmy się następnego dnia na Starówce. Opowiedział mi całą historię. Wydała mi się zaczarowana - wspominała początki znajomości Kożuchowska w rozmowie z magazynem "Viva"

 

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski

Monika Olejnik jest starsza od swojego partnera, Tomasza Ziółkowskiego, o 15 lat. Para poznała się ponad 20 lat temu w radiowej Trójce. Mimo że obydwoje pracują w mediach, są znani i nie unikają imprez, na temat swojego związki milczą od lat.

 

Małgorzata Szumowska i Mateusz Kościukiewicz

Małgorzata Szumowska i Mateusz Kościukiewicz poznali się na planie filmowym. Parę dzieli 14 lat. W 2012 roku wzięli ślub, a niedługo później powitali na świecie pierwsze dziecko. - Nigdy nie wszedłbym w związek, który zbudowałby dla mnie bariery. Poza tym z pewnymi osobami mała stabilizacja nie grozi. Nie da się przecież całe życie mieszkać na kartonach - wyznał aktor w wywiadzie dla "Wprost" w 2013 r.

Emanuel i Brigitte Macron 

Emanuel Macron jako nastolatek zakochał się w energicznej nauczycielce francuskiego. Przyszły polityk nie spoczął, zanim nie zdobył jej względów.

 

Brigitte i Emmanuel Macron pochodzą z Amiens, a do Paryża przenieśli się, by uciec przed skandalem obyczajowym. Kobieta jest starsza od męża o 24 lata. Gdy poznali się, przyszły polityk miał zaledwie 14 lat, a Brigitte była jego nauczycielką francuskiego w katolickiej szkole. Ich związek rozpoczął się rok później. - Wiedziałam, że jest mężczyzną mojego życia, lecz wiedziałam również, że jest to niemożliwe - wspominała po latach początki związku Brigitte.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: