Edyta Herbuś pozuje w obcisłym gorsecie, eksponując nogi. Fani: Wyglądasz jak Afrodyta

Edyta Herbuś zdradziła na profilu na Instagramie kulisy przygotowań do Wielkiego Charytatywnego Balu w Częstochowie. Odwiedziła znanego polskiego projektanta, Macieja Zienia. Poruszenie wywołała jedna z kreacji, którą tancerka założyła.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Edyta Herbuś należy do grona niezwykle zapracowanych gwiazd. Tancerka w przerwach od realizowania zawodowych projektów znajduje chwile, by dzielić się z fanami w social mediach przemyśleniami oraz zdjęciami. Zobacz, najnowszy post gwiazdy, który miło zaskoczył internautów.

Zobacz wideo Edyta Herbuś zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami"? Jasna deklaracja

Edyta Herbuś wyeksponowała smukłe nogi pozując w przymierzalni w gorsecie

Tancerka doskonale wie, jak przyciągnąć spojrzenia i uwagę internautów. Tym razem pochwaliła się przymiarkami do Wielkiego Charytatywnego Balu w Częstochowie, na którym będzie gościć 4 lutego. Z tej okazji Edyta Herbuś złożyła wizytę u znanego projektanta gwiazd, Macieja Zienia. Uwagę przyciągają efektowne kreacje do ziemi oraz zdjęcie, na którym gwiazda niespodziewanie zapozowała w lustrze, mając na sobie jedynie gorset. Tancerka odsłoniła smukłe nogi, pozując w kremowych szpilkach.

Edyta HerbuśEdyta Herbuś instagram.com/@edytaherbus

Fani pośpieszyli z komplementami w stronę Herbuś. Post zachwycił internautów

Edyta Herbuś chętnie publikuje wiele kadrów w swoich mediach społecznościowych. Systematyczne udostępnianie zdjęć z zawodowych poczynań, ale również prywatnych chwil poskutkowało tym, że na instagramowym profilu znajduje się spore grono ponad 255 tysięcy obserwatorów. Ostatni post wywołał zaskoczenie wśród fanów, szczególnie z uwagi na jedno ze zdjęć, które wyeksponowało sylwetkę tancerki.

Z tym uśmiechem i pozytywną energią każda kreacja będzie tylko dodatkiem.
We wszystkich wyglądasz zjawiskowo.
Wooooooow jak pięknie we wszystkim
Bogini, wyglądasz jak Afrodyta.
 
Więcej o: